Bílé kalhoty? Letní klasika, která se neomrzí!

Bílé kalhoty? Letní klasika, která se neomrzí!


Štítky:

Sponzorované odkazy:S rostoucí teplotou si můžete všimnout běžného trendu letní módy – čím dál více je k vidění v ulicích bílá. Ať už se jedná o bílé plátěné košile, kalhoty, sukně, či šortky. Od šatů přes bílé páskové boty až po tenisky, bílá se zdá být v létě oblíbenou barvou mnoha lidí.

Bílá byla v historii symbolem. Například nemluvňata, děti a nevěsty nosily bílou, aby upozornily na svou čistotu, nevinnost a ctnost. Bílé kalhoty všech střihů jsou v podstatě synonymem léta, což z nich dělá základní stálici teplého počasí. A ano, když říkáme „bílá“, máme na mysli vše od čistě bílé po slonovou kost až po smetanově bílou.

64f8e9d66dea3f51d1ec45695efd2c0b

Letní stálicí v šatnících mužů i žen jsou bílé kalhoty – vzdušné, nejlépe plátěné, či lněné. Bílé kalhoty se hodí do zaměstnání, když je chladněji, na cestování, skvěle se kombinují a v chladnějších dnech vám nebude zima. Navíc skvěle zapadají do trendu „quiet luxury“ i do „old money“ stylu. Ve zkratce řečeno, pokud chcete vypadat bohatí, noste bílé kalhoty.

A s čím bílé kalhoty kombinovat?

Zkuste třeba monochromatický  bílý look. Doplňte bílé kalhoty bílým tílkem, tričkem, či bílou košilí. Zde obrovský pozor. Není bílá jako bílá, proto vybírejte stejný odstín bílé pro celý outfit. Nekombinujte smetanově bílé kalhoty a sněhově bílé tričko. Kalhoty by vypadaly, jako když jsou špinavé.

d57b2967d6a3769db8f27eb267507adb

Celobílé oblečení je jednoduché, elegantní a téměř při jeho kombinaci nemůžete šlápnout vedle.

Až vás bílo bílá kombinace omrzí, zkuste kombinovat bílé kalhoty s topem, který má bílý podklad a vzor – puntíky, květy, vertikální i horizontální proužky. Skvěle vypadají bílé kalhoty a košile s bleděmodrobílými proužky.

Nebojte se barev!

Další barvou, která podpoří dokonalost bílých kalhot je smaragdově zelená. Dámy ocení smaragdově zelenou kabelku, či náušnice, pánové mohou zvolit smaragdově zelené tričko s límečkem.

Všechny světlé pastelové barvy vypadají vedle bílé svěže a mají šmrnc, proto se nebojte nebesky modré, pudrově růžové, zelinkavé, ani broskvově oranžové.

fb68f94b44b72d39b528638267965f0b

Jednoduché bílé plátěné kalhoty nechají vyniknout textuře na topu. Plisovaná halenka, pletená vestička, háčkovaný top, či krajkový top ve spojení s bílými kalhotami vyniknou – ať již jsou také bílé, či v jiném barevném provedení.

Vedle klasických bílých letních kalhot také vyniknou obyčejná trička s grafikou a nápisy, pouze pamatujte, že méně je vždy více.

Nakonec nelze nezmínit kombinaci bílých kalhot a halenek v Carmen střihu a boho stylu. U žen je to vždy sázka na jistotu.

A co vy? Nosíte bílé kalhoty? A s čím je kombinujete?

 

Foto:

cz.pinterest.com/pin/382102349646582539/,

cz.pinterest.com/pin/281543721716600/,

cz.pinterest.com/pin/5629568277877505/,