Evergreen dnešní doby – kožená bundička!

Evergreen dnešní doby – kožená bundička!


Štítky: , , , , ,

Sponzorované odkazy:Jak se dnes nosí kožená bundička, nekonečná nadčasová elegance, která by neměla chybět v šatníku žádné ženy? Kožené bundičky v opravdové kvalitě, působí luxusním dojmem a zároveň tvoří nepostradatelný svršek k jakémukoliv outfitu ve vaší skříni. Jak ji nosit a na co si dát pozor? A jak o jakostní kůži pečovat? Vše se dozvíte v našem článku!

Volte výraznou barvu!

 kožená bunda1

Podzim, zima i jaro nemusí nutně znamenat černou barvu. Proč třeba nevybrat barvičku, která se bude hřát na výsluní několik sezon? Vsaďte na elegantní červenou kůži, která bude zaručeně slušet ženám v každém věku, nebo se poohlédněte po karamelově hnědé. Ta dokáže bravurně nahradit fádní černou a dají se k ní nosit boty či kabelky ve všech odstínech hnědé, černé, šedé či béžové. Délku bundičky si vybírejte dle libosti – některé dámy ocení bundu lehce projmutou v pase, jiné zase touží po delším provedení s ozdobným kožíškem a límcem anebo si pořiďte delší bundičku či kabátek z měkké kůže. Pokud investujete do nové kožené bundičky, pak nezapomínejte na pravidelnou péči. Pokud se vám bundička promočí, nechte ji proschnout volně v pokoji. Kůže by se neměla dostat přímo k tepelnému zdroji, jinak se může pokroutit a popraskat. Nezapomínejte rovněž na pravidelnou impregnaci, protože bez pravidelné péče se výrazně sníží životnost vašeho koženého oblečení. Stejně tak se nedoporučuje kožené zboží skládat či jinak přehýbat. Vždy ho pověste do přirozeného tvaru na věšák tak, aby se vůbec nekrčilo.

 bunda3

Jsou vaše finanční možnosti omezené a pravou koženou bundu za několik tisíc si zkrátka nemůžete dovolit? Pak vybírejte mezi koženkovými napodobeninami takovou, která nevypadá na první pohled lacině, je vyrobena z měkké eco kůže či koženky a po pár nošeních se hned nepomačká a nepopraská. Takové kousky najdete v oblíbených buticích u vašich značkových prodejců za pár stovek a při správné údržbě a péči vydrží i několik let!

Autor úvodního obrázku:  fervent-adepte-de-la-mode

Autor obrázku v textu:  What I Wore

Autor obrázku v textu:  fervent-adepte-de-la-mode