Moderní dveře doplní váš interiér

Moderní dveře doplní váš interiér


Štítky: , , , , ,

Sponzorované odkazy:Při rekonstrukci svého bydlení byste rozhodně neměli zapomenout na velmi důležitou součást vašeho bytu. Na mysli máme zárubně a interiérové dveře, která nejen že doplní váš interiér, ale také mu dají charakteristický styl. Možná se vám nezdá, že by interiérové dveře měly takový význam, ale při jejich výměně za nové ihned poznáte rozdíl. Změna je opravdu velká a dá se přirovnat například k nové výmalbě.

V dřívějších dobách byl výběr a nákup interiérových dveří opravdu složitou záležitostí. To již dnes naštěstí neplatí. V současnosti si můžete vybrat interiérové dveře přesně podle vašich představ! Nabídka je opravdu široká. Můžete si dokonce nechat navrhnout i atypické dveře, které skvěle doplní každý moderní interiér.

Jestliže rádi dbáte také na svou bezpečnost, rozhodně byste se měli informovat o výhodách protipožárních dveří. Tyto dveře se na první pohled nemusí ničím lišit od klasických interiérových dveří. Rozdíl v jejich funkčnosti je však zcela zásadní. Protipožární dveře bývají instalovány zejména v prostorech, kde jejich použití vyžaduje zákon. V klasických rodinných domech se s touto podmínkou nesetkáme, ale použití protipožárních dveří se výrazně doporučuje například u vchodu do kotelen na tuhá paliva, neboť je zde zvýšené riziko vzniku požáru.

Protipožární dveře vydrží po určitou stanovenou dobu odolat požáru a dát tak případným účastníkům požáru čas na bezpečný útěk. Pravdou je, že bezpečnost by v našem domově měla být vždy na prvním místě.

Kvalitní interiérové a protipožární dveře vám dodá česká firma SoloDoor. Výrobou zárubní a dveří se tato společnost zabývá již od roku 1997. V nabídce můžete najít desítky základních typů interiérových dveří, které si můžete nechat uzpůsobit dle vašich potřeb a požadavků. SoloDoor vám nabízí také dveře protihlukové nebo kouřotěsné interiérové dveře. Kompletní nabídku včetně možnosti vizualizace naleznete na internetové adrese http://www.solodoor.cz/.