Proč k jaru neodmyslitelně patří vesty a vestičky? II. díl

Proč k jaru neodmyslitelně patří vesty a vestičky? II. díl


Štítky:

Sponzorované odkazy:předchozím článku jsme se věnovali tomu, proč jsou na jaře ženami tolik oblíbené nejrůznější vesty a vestičky. Dnes vám přinášíme volné pokračování tohoto oblíbeného článku.

Minule jsme si rozebrali, proč jsou prošívané vesty ideální pro kombinování volnočasových a outdoorových outfitů. Pojďme si nyní rozebrat důvody, proč nosit i kožešinové vestičky, které přeci jen působí trošku elegantněji. Kožešinová vestička se snadno kombinuje, a tak by neměla chybět ani jako základní kousek v takzvaném kapslovém šatníku na jaro.

vesta2

Chcete-li být elegantní zvolte kožešinovou vestičku!

Spousta z nás má pocit, že jsou kožešinové vestičky na jaro příliš teplé, ale nemusíte se vůbec bát. (Bavíme se o falešné kožešině, pravé kožichy nechte zvířátkům, v dnešní době opravdu není důležité zabíjet zvířata kvůli módě). Zaručujeme vám, že vám i v kožíšku podobnému tomu z pohádky –  šitému z „myší“ nebude vůbec horko. Jen se kožešinové vestičky musíte naučit správně kombinovat. I v této známé pohádce ji princezna nosila od jara do zimy.

vesta3

Proč dát přednost kožešinové vestě před sportovnějšími variantami?

Kožešinová vesta dodá vašim outfitům nádech luxusu a sofistikované elegance. Měkoučký povrch, chlupatý vzhled, který dodá objem a texturu, vyniknou především vedle hladkých materiálů. Při kombinování se meze nekladou. Kožešinové vesty jsou velmi všestranné a lze je kombinovat s různými druhy oblečení, od džínů a triček po elegantní šaty. Jsou tak ideální pro různé příležitosti, od každodenního nošení po speciální události.

vesta4

Jedno vám však můžeme slíbit. Díky kožešinové vestičce budete nepřehlédnutelná. I falešný kožíšek vám pomůže vyjádřit vaši osobnost a podtrhne váš jedinečný styl.

A co vy? Dáváte přednost praktické prošívané vestě? Anebo volíte luxusnější „chlupaté“ vestičky? Podělte se s námi o vaše názory do komentářů!

 

FOTO:

cz.pinterest.com/pin/297308012913027715/,

cz.pinterest.com/pin/6262886962174896/,

cz.pinterest.com/pin/137078382397353973/,

cz.pinterest.com/pin/635289091199822331/.