Výhody multifokálních brýlí

Výhody multifokálních brýlí


Štítky: , , , ,

Sponzorované odkazy:Ráda byste si pořídila nové brýle, avšak nevíte jaké? Z multifokálních brýlí od Hoyalux iD Family budete nadšena. Multifokální brýlová skla se doporučuje používat zejména od čtyřicátého věku lidského života. V tomto věku lidského života totiž oko začíná pomaleji zaostřovat na předměty v bezprostřední blízkosti. Tato nedostačující schopnost lidského zraku způsobuje vyčerpanost očních svalů a ty mění následně během ostření při čtení svůj tvar. Multifokální čočka někdy také nazývána jako progresivní čočka představuje takovou čočku, která plynule mění dioptrickou hodnotu bez viditelného přechodu pro pohodlné vidění na všechny vzdálenosti.

Multifokální brýlové čočky umožňují lidem vidět na všechny vzdálenosti, tedy na blízko i do dálky. K tomuto pohodlnému vidění Vám postačí pouze jedny brýle. Nemusíte se obávat viditelné dělící linie, neboť čočka zde není téměř vidět. Základní systém multifokálních brýlových skel je tvořen unikátní strukturou plochy, která je rozdělena na horizontální a vertikální část. Obě dvě části jsou umístněny v optimální pozici k postavení oka. Vertikální část zajišťuje jednodušší přechod mezi dálkou a blízkostí. Horizontální část zajišťuje minimální zkreslení a co nejširší zorné pole. Více si o vlastnostech multifokálních brýlí můžete přečíst na této webové adrese www.hoyaluxid.com/cs/home.

Multifokální brýlové čočky i skla od Hoyalux iD Family jsou v prodeji ve čtyřech typech provedení designu. Všechny čtyři designy pochází ze stejné rodiny. Každý typ se však vyznačuje svou vlastní jedinečnou vlastností. Multifokální brýle Vám budou sloužit k pohodlnému celodennímu nošení. Oceníte je nejen v zaměstnání, ale také při každodenních činnostech jako je nakupování a řízení auta.