Černočerný monochromatický look? Na co myslet, když chodíte celá v černém?

Černočerný monochromatický look? Na co myslet, když chodíte celá v černém?


Štítky:

Sponzorované odkazy:Černá je krásná barva, která se hodí ke každému typu pleti a těla. Některé kousky oblečení vypadají v černé barvě o dost lépe. Přestože mají některé dámy pocit, že když nakombinují černé kousky k sobě, protože černá přece ladí ke všemu, mají vyhráno. Ale i nošení černé barvy má svá pravidla, je to vyšší dívčí a vy byste si je měla přečíst dříve, než vyrazíte na ulici oděna pouze do černé barvy.

Černá je často nejjednodušší volbou, ale je třeba k ní přistupovat stejně obezřetně, jako ke kterékoliv jiné barvě. Náš tip: Nezapomeňte prát vaše černé oblečení ve speciálním pracím prostředku, který jim pomůže uchovat černou barvu, co možná nejdéle. Nechcete mít v šatníku místo krásného černého oblečení padesát odstínů vybledlé žmolkovaté černé.

model-2758787_640

Variace textur

Mnoho lidí si myslí, že když máte na sobě celočerné oblečení, nezáleží už na tom, zda se jednotlivé textury k sobě hodí. Ale je to velmi důležitý detail. Bavlna je nejoblíbenějším materiálem, ale kombinace několika kousků bavlněného oblečení je jedna velká nuda.

Sezónní kousky

Ještě jedna věc, kterou je třeba vzít v úvahu u látky, která je použita u oblečení, je přiměřenost sezóny. Například na podzim si vezměte vlněné černé šaty a během léta šifon a hedvábí. Měli byste si uvědomit, že černá přitahuje sluneční paprsky jako magnet a v létě vám v ní bude horko a tak volte „chladivé“ a vzdušné materiály.

girl-1293939_640

Oblečení vám musí sedět

Celočerný outfit funguje perfektně, když máte na sobě dobře padnoucí kousky. Proto si musíte být velmi dobře vědomi toho, jak dobře padne oblečení, které se chystáte obléci. Černá opticky zeštíhluje, ale musíte mít správnou velikost. Zapomeňte na oversized kousky, pokud se jedná o černočerný monochromatický look.

Doplňky

K černé noste barevné a odvážné šperky a jehlové podpatky, abyste nechali vyniknout monochromatičnost. Nekombinujte stříbrné a zlaté šperky. Vždy platí, že by měly ladit i s kovovou sponou pásku. Máte zlatý pásek? Volte zlaté šperky.

girl-3713109_640

Rtěnka

Rtěnka dokáže rozzářit černé oblečení a vnést barvu do vašeho obličeje. Odstín rtěnky by však měl záviset na denní době. Například během dne používejte světlé odstíny, zatímco navečer si můžete dovolit křiklavě rudou rtěnku.