Dámy, pozor! Plavková sezóna se blíží!

Dámy, pozor! Plavková sezóna se blíží!


Štítky:

Sponzorované odkazy:Ne, nechceme být škodolibí. Po dvou lockdownech se protáčí ručičky váhy většině lidí. Vlastně vám tímto článkem ani nechceme připomenout, že pokud se nechcete letos v plavkách stydět, je na čase začít se sebou něco dělat. Přinášíme vám plavkové trendy, abyste měly čas si vybrat ty pravé plavky pro vás. Protože jak to tak vypadá, letos si je budeme muset objednat nejspíše online.

Jednodílné plavky

Většina dam se dělí na dva tábory, jedny jednodílné plavky milují, druhé je zatracují. Ano jednodílné plavky vám pomohou schovat bříško, ale jejich většinou nulová podpora v oblasti ňader způsobí, že vaše poprsí rozplácnou a vám již nezbyde moc oblastí, které vás „prodají“. Pokud tedy nemáte neskutečně úžasné nohy. Při nákupu jednodílných plavek volte jednobarevné materiály, jedině tak vynikne střih plavek. Raději volte takové, které jsou zajímavé výstřihem, či nějak unikátně zdobné na zádech. Vyhněte se velkým květinovým vzorům. A nemáte-li pravnoučata, prosím, nekupujte si plavky se sukýnkou, či nohavičkami. Možná vám přijde, že vám pomohou leccos zamaskovat, bohužel ve skutečnosti nohavičky, či sukýnka přitáhnou pohledy právě k těm nejvíce problémovým partiím.

summer-842140_640

Plavky s vysokým pasem

Plavky s vysokým pasem nám evokují doby dávno minulé a jsou skvělým přítelem každé ženy, která má trošku povadlé bříško, či je po císařském řezu. Většinou mívají kalhotky speciální vrstvu v kalhotkách, která pomáhá bříško udržet v koukatelných mezích. Jsou ideální i pro typ postavy, která se podobá sloupu. Opticky definují pas, tělo pak budí dojem, že má boky a tím pádem i křivky. A křivky jsou pro pány sexy. Máte obdařený hrudník? Přitáhněte pozornost ke krásným ňadrům, zvolte vzorovaný vršek a spodní díl plavek volte v jednobarevném korespondujícím odstínu. Například bíločerný zebří vršek a černý spodek. Nebo leopardí vršek a tmavě hnědé kalhotky…

swimsuit-5346748_640

Retro plavky

Stejně jako vintage styl spodků bikin s vysokým pasem, v současné době jsou všechny „retro“ věci neskutečně in. Sexy plavky, které připomínají pin-up dívky z padesátých let, jsou ideální volbou pro moderní, svůdnou a elegantní ženu. Elegantní a trochu drzé retro styly nejenže vypadají skvěle, ale také se skvěle nosí! Volba tisku v retro stylu také skutečně podtrhne váš vzhled. Puntíky, zejména v kombinaci bílé s černou, červenou nebo námořnickou modrou, jsou perfektní volbou a vypadají báječně.

modeling-5537311_640

Zavinovací topy

Nechcete být out? Investujte do jedněch plavek, které budou mít zavinovací vršek. Klasické bikiny jsou nuda a tak je letos trendy vršek plavek, který se kolem vašeho těla obtočí jako liána. Špatná zpráva, hodí se jen pro velmi štíhlé ženy, a tak pokud máte nějaké ty faldíky, na tento trend zapomeňte. Nechcete přeci, aby se vám u vody veškeré ty tkaničky zařezávaly tam, kam nemají.