Jaké si letos vyberete plavky?

Jaké si letos vyberete plavky?


Štítky:

Sponzorované odkazy:Nemáte ještě dokonalé tělo do plavek? Nevadí! Můžete si vybrat dokonalé plavky pro vaše tělo. Blíží se nám období dovolených, některé z nás vyrazí na dovolenou již teď v červnu. Pokud vám jsou loňské plavky příliš malé, či velké, přečtěte si náš článek, který vám s výběrem letošních plavek pomůže. Zaručujeme, že budete vypadat skvěle.

Většina žen vybírá plavky podle svých (ne)dokonalostí, podle povahy (sportovní/opalovačky) apod. Přemýšlela jste někdy nad tím, že kromě toho, jestli vyberete plavky jednodílné, či dvoudílné, byste mohla plavky vybrat podle toho, kam se na dovolenou chystáte? Bude váš výběr stejný, pokud se chystáte do Chorvatska, anebo do Karibiku, či na Bali? Myslíte si, že cílová destinace nehraje roli při výběru vzorů plavek? Domnívám se, že jste na omylu.

ai-generated-8628159_1280

Jsou destinace, které si přímo říkají o veselé květinové vzory, jako třeba právě zmíněný Karibik. Naopak místa, kde se z náboženských důvodu ženy více zahalují, si zaslouží tlumenější barvy a střídmější střihy. A pak samozřejmě jsou tu i destinace, které jsou známé svými luxusními resorty a bohatou klientelou. Do takových si vyrazte v plavkách, které budou luxus a eleganci vyzařovat.

Zamyšlení nad vzory a barvami vám pomůže vybrat design, střih, ideální barvičku plavek. Je-li vaše cestovní zavazadlo omezeno váhovým limitem, volte plavky takové, jež budete moci mezi sebou vzájemně kombinovat, ať si můžete každý den dopřát u bazénu, či moře jiný look. Přeci jen nechcete na všech fotografiích z dovolené vypadat stejně. Anebo ano?

woman-8688082_1280

Sportovní plavky jsou pro ženy, které plánují aktivní dovolenou – u nich zapomeňte na přehnané ozdoby, řasení, volánky a žabičkování – u takovýchto plavek oceníte kvalitní švy, aby se vám plavky nezařezávaly, maximální podporu prsou při pohybu a rychleschnoucí kvalitní materiály.

Jaké si pro nás přichystal rok 2024 trendy v oblasti plavek?

Pokud jste již byla procházet obchody, pak jistě víte, že v regálech se letos objevují květinové a havajské vzory, svěží a veselé barvy, nesmí chybět ani klasická bílá a černá, které neomrzí.

bikini-6577406_1280