Co si nachystat do tanečních?

Co si nachystat do tanečních?


Štítky:

Sponzorované odkazy:Na podzim se kromě mlhy, padání listí a nekonečného deště, můžeme těšit i na taneční lekce. Víte, ale co si nachystat do tanečních za oblečení?

people-2595851_640

Taneční

Vzpomínáte, jak vám bylo, když vás rodiče poprvé vyprovodili do tanečních? Ne každý se tam těšil – pro adolescenty to bývá horor, speciálně, pokud tam nejsou přihlášeni s partnerem. Budou tak muset potupně čekat, kdo si je vybere. Chlapci a děvčata v tomto věku nemají příliš sebevědomí, a jejich oblečení jim může taneční kurzy usnadnit.

fashion-1853294_640

Móda pro chlapce

Chlapci by měli mít alespoň dva obleky, z nichž jeden by měl být černý – na prodlouženou. Klasické bílé rukavičky se budou hodit také, pokud se vašemu synovi potí ruce, usnadní mu to tancování. Pásek, který ladí s botami, chybou nebude ani elegantní kapesníček do kapsy u saka.

Určitě by neměl chybět jeden motýlek, tři kravaty a minimálně tři košile. Jedna by opět měla být bílá – na závěrečný věneček. Boty volte pohodlné, vhodné k tanci, takové, které nebudou dělat na parketu šmouhy.

woman-918784_640

Děvčata

Zde se můžete doslova vyřádit. Vezměme to od konce – v některých kurzech stále požadují dlouhé bílé princeznovské šaty na závěrečný věneček. Dále by neměly chybět společenské šaty dlouhé, vhodné na ples. Kratší šaty budou výhodou na hodiny, kdy se bude vaše slečna učit latinskoamerické tance, na valčík budou nejlepší šaty s dlouhou splývavou sukní, vypadá to velmi efektně. Nemusí jít pouze o šaty vcelku, klidně můžete zvolit společenskou sukni a doplnit ji korzetem, či halenkou vhodnou do společnosti.

Na nohy patří do společnosti punčochy a boty vhodné na tanec jsou takové, které drží dobře patu, nejlépe s páskem přes nárt, musí mít přiměřeně vysoký podpatek, na kterém slečna musí umět chodit, ale i tančit. Určitě se bude hodit kabelka, menší, do které nezapomeňte přibalit náplasti na otlačené, či pošlapané prsty.

girl-487053_640

Nezapomeňte, že v sále je horko, navíc se mladí potí při tanci, volte pro ně prodyšné lehce volnější oblečení. Slečny by neměly mít příliš těsné šaty, ve kterých se nebudou moci pohybovat.