Už jste nakupovali oblečení na podzim? Objednejte si ze  Zalando Lounge!

Už jste nakupovali oblečení na podzim? Objednejte si ze Zalando Lounge!


Štítky:

Sponzorované odkazy:Velmi často se nás ptáte, kde se dá nakoupit oblečení z fotek uvedených v našich článcích. Ulehčili jsme vám práci a nyní se snažíme do článků vkládat oblečení s odkazem, které lze pořídit například na Zalando Lounge.

Zalando jistě znáte, ale co to Lounge za tím? Je to podsekce tohoto obchodu. Jaký je však rozdíl mezi Zalando Lounge a klasickým Zalando, které znáte z TV reklamy, Facebooku, či například Instagramu?

Jednoduše ušetříte více peněz! Na Zalando Lounge můžete najít sezónní kousky ve velkých slevách. Oproti klasickému Zalandu zde najdete sice omezenější sortiment, ale vaši peněženku to jistě potěší.

Jsou nákupy na Zalando Lounge složité?

Určitě ne, pokud umíte trochu s chytrým telefonem, nebo notebookem bude to pro vás hračka a registraci zvládnete během pár minut. A můžete začít nakupovat.

Zaregistrovat se  můžete prostřednictvím vašeho Facebookového profilu, gmailu, vaše Apple ID, či klasickým emailem, který máte například na Seznam.cz. Proč všude chtějí naše data, říkáte si? Ano, s ohledem na citlivost našich některých osobních údajů, je třeba být na internetu opatrní, ale taková registrace vám ušetří spoustu času. Nejenže si můžete prohlížené kousky uložit mezi oblíbené a objednat si je třeba až o výplatě, ale váš účet si bude pamatovat vaše nákupy, nebudete muset vzpomínat, jakou velikost měla podprsenka, která vám tak skvěle sedí a chtěli byste stejnou, ale v jiné barvě.

Aplikace? Ale jistě!

Pokud jste milovníci technologií, určitě si stáhněte aplikaci Zalando Lounge na Android, popřípadě na iOs. Budete tak mít přehled o nejnovějších kampaních. Zalando Lounge poskytuje opravdu velkorysé slevy – mnohdy můžete ušetřit až 50 % ceny za zboží, některé kampaně nabízí libové slevy ve výši až 75 %. A to nejen na oblečení, ale i vybavení domácnosti. No řekněte, že tentokrát se vám registrace opravdu vyplatí! Další výhodu Zalando Lounge vidíme i v tom, že poštovné vás bude stát pouhých 69 korun, zboží budete moci do 31 dnů vrátit – i bez udání důvodu. V Zalando Lounge vědí, že nakupování oblečení na internetu není nic snadného, a tak v každém balíčku obdržíte formulář, který vám usnadní vrácení zboží.

A co vy? Už jste zkoušeli nákupy na Zalando, nebo na Zalando Lounge? Anebo dáváte přednost konkurenci? Podělte se s námi do komentářů, se kterým internetovým obchodem jste naprosto spokojeni.