Jak vybrat kabelku podle typu vaší postavy

Jak vybrat kabelku podle typu vaší postavy


Štítky:

Sponzorované odkazy: 

Kabelka je nejlepší kamarádkou každé ženy. Nejenže je zajímavým módním doplňkem, který dokáže pozvednout vzhled každého outfitu, ale také se v ní schovají všechny potřebné „holčičí věci“. Krém na ruce, dámské hygienické potřeby, klíče, doklady, dokumenty, make-up. Vybrat kabelku, která bude elegantní, bude se hodit k co možná největšímu počtu vašich outfitů a navíc se bude hodit k vašemu typu postavy, není nic jednoduchého. My vám poradíme, jak vybrat tu správnou kabelku, která se bude hodit nejen k vašemu oblečení, ale i k proporcím vašeho těla.

Z kabelky totiž není jen důležité provedení, barva, ale i to, jak vypadá, když ji máte na sobě. Přiliš malá kabelka působí stejně směšně, jako obrovský shopper, se kterým se tahá drobná dívka. U kabelky je důležitá nejen její samotná velikost, ale i velikost a šířka popruhů, ozdob, knoflíků, či zapínání.

Kabelky podle typu postavy:

handbag-3356419_640

Postava ve tvaru obráceného trojúhelníku

Snažte se přitáhnout pozornost ke svému pasu, abyste vytvořila vyvážený vzhled vaší postavě. Důležité bude zvolit správnou délku a šířku popruhů. Ideální bude středně velká taška s ne příliš širokými popruhy, které by přitáhly pozornost k vašim ramenům. Využít můžetei crossbody kabelky, které přitáhnou pozornost tam, kam potřebujete.

Obdélníkový tvar postavy

Potřebujete přidat křivky, design volte zaoblený, kulatý a nadýchaný. Taška by měla sahat někam k bokům, tak na to myslete, až budete zkoušet kabelku, aby měla dostatečně velké popruhy.

online-shopping-2650383_640

Hruška

Vy musíte nechat nasměrovat pozornost na vrchní část těla, volte kabelky, které se nosí pod ramenem, malé a vkusné. Kabelka by neměla sahat pod linii pasu. Můžete zvolit i nějaké zajímavé psaníčko do ruky.

Jablíčková postava

Zde máte opačný problém, volte kabelky, které visí co možná nejdéle od pasu, nebo kabelky s uchy do ruky, které budou přitahovat pozornost k vašim nohám.

purse-3635212_640

Přesýpací hodiny

Vy máte pro muže opticky dokonalé tělo a jste jednou z těch šťastnějších, které mohou volit kabelku, jaká je napadne. Ovšem i vy dodržujte pravidlo – drobné štíhlé ženy = malé kabelky, robustnější ženy si mohou dovolit kabelku větší.