Co si vybrat z letních výprodejů

Co si vybrat z letních výprodejů


Štítky: , , , , , ,

Sponzorované odkazy:Obchody už dávno spustili letní výprodeje a ceny oblečení, které nyní budeme potřebovat, jak tady v Čechách, tak i na dovolenou do zahraničí, klesly o desítky procent. Ale co konkrétně si z toho všeho množství oblečení vybrat, abychom se oblékli dle aktuálních módních trendů?

Osmdesátky

Podprsenkový top

Podprsenkový top

Nakupujte vše, co je inspirováno 80. léty a s tím související i podprsenky, která se dají nosit přes nebo jako součást svrchního oblečení.

K osmdesátkám patří také trička s nápisem, které si zastrkejte do tylové sukně. Budete vypadat a cítit se jako baletka nebo princezna.

Košile

Proužkovaná košile

Proužkovaná košile

Nejlepší volbou jsou nestrukturované, nejlépe modro-bílo proužkované košile. Jen pozor na kombinaci více vzorů. Jemný proužek se hodí k výraznému proužku a nezapomeňte také na sladění barev.

Oversize

Oversize svetr

Oversize svetr

Nadrozměrné svetry, mikiny a trička určitě patří mezi další letní nezbytnosti. Pokud chcete jednoduše sestavovat outfity z osmdesátých let, oversize vám nesmí chybět. Protože spandexové legíny na štíhlých nohách ještě více zeštíhlí v kontrastu s oversize sakem s vycpávkami na ramenou.

Sukně

Asymetrická sukně

Asymetrická sukně

Tak samozřejmě sukně k létu neodmyslitelně patří. A jako si vybrat? Je to v podstatě jedno, záleží jen na vaše vkusu. Nosí se totiž sukně krátké i dlouhé, s asymetrickým lemem a v neobvyklých délkách.

Kitten podpatky

Pantofle s kitten podpatkem

Pantofle s kitten podpatkem

Kitten podpatky jsou maličkaté roztomilé podpatky, po kterých se skvěle chodí. Tento druh podpatku proslavila již před několika lety krásná Audrey Hepburn a nyní se v nich producírují hlavně Francouzky, které kitten podpatky zařadila do svého street stylu.

Kabelky

Objemná kabelka

Objemná kabelka

Tak letos jsem osobně velmi spokojená, protože se nosí obrovské kabelky. Do těch se vejde naprosto všechno a jsou velmi praktické. Naproti tomu se nosí také miniaturní kabely, do kterých se nemůže vejít snad ani mobil.

Barvy

Fuchsiová

Fuchsiová

V letní paletě barev vládne fuchsiová, žlutá, oříšková a ultramarínová, dále také plamenně oranžová, trávově zelená a světlé dřevité tóny.

Autor: Karolína Arnoštová

Zdroj: www.zara.com