Budou zase velké kabelky v módě?

Budou zase velké kabelky v módě?


Štítky:

Sponzorované odkazy:Móda se mění rychleji než počasí a pro ženy je zásadním módním doplňkem kabelka. Přestože se v posledních dvou letech příliš neřešilo, co máte na sobě a celá móda se smrskla na pohodlné oblečení na homeoffice, letos na jaře se zase módní návrháři předháněli v tom, kdo přinese na mola zajímavější nápady.

woman-1517024_640

Co se týče kabelek, pomalu zase přestávají být in praktické a lehké crossbody tašky a psaníčka. Zamávat byste měla na rozloučenou i koženým baťůžkům. Do módy se zase pomalu dostávají větší kabelky, většinou se nazývají jako shoppery, nejspíše proto, že takové kabelky jsou tak velké, že do nich schováte i nákup.

Praktický módní doplněk

Velké kabelky možná nejsou nejkrásnější a nejstylovější, ale ve své nabídce je má každý návrhář i módní řetězce. Proč? Protože prostě vědí, že ženy, maminky, podnikatelky, prostě s sebou nosí spoustu věcí a velká kabelka je praktická právě svým objemem. Přehledně lze do ní narovnat spousta věcí, dokonce i netbook a schováte do ní i pití a svačinu.

Dávejte přednost kvalitě před kvantitou

Každá žena by si přála mít šatník plný nejnovějších módních výstřelků a ladících bot a kabelek. Ve snaze mít ke každému outfitu jinak barevnou kabelku, raději sáhněte v obchodě po kabelce universální, která se bude hodit ke všemu. Není důležité logo módního návrháře, důležitější je materiál, prošití, kvalitní zip a odolnost kabelky, aby vám vydržela dlouho.

handmade-4926872_640

Jak velkou kabelku si můžete dovolit?

Vysoké ženy mají výhodu, že si mohou koupit opravdu velkou kabelku a budou s ní sebevědomě kráčet po náměstí a nikomu to nebude divné. S velkými kabelkami mívají potíž drobné ženy, které příliš do výšky nevyrostly. Obří shopper kabelka bude ve spojení s malým tělíčkem vypadat ještě větší a vy vedle velké kabelky ještě menší, než doopravdy jste. To neznamená, že byste se musela větších kabelek vzdávat, ale vybírejte kabelky trošku menší, aby na vašem rameni vypadaly přirozeněji.