I muži mohou v plavkách vypadat dobře

I muži mohou v plavkách vypadat dobře


Štítky:

Sponzorované odkazy:Muži nevěnují výběru plavek takovou pozornost jako my ženy, protože většinou neřeší, jestli nemají někde nějaký špíček, nebo celulitidu. To však neznamená, že i mužům neprospěje o plavkové módě něco vědět, protože střih a délka plavek jim mohou pomoci vypadat v plavkách jednoduše lépe.

Pánské plavky nepodléhají tak rychle módním trendům jako ty dámské, u těch je jednou v módě žabičkování, podruhé krajka, potřetí jsou to neonové barvičky. Pro pány plní plavky řekněme spíše praktickou než módní stránku věci.

swimming-trunks-1113536_640

Nejčastěji muži volí koupací šortky, nebo bermudy, velká většina mužů ocení volnost pohybu, možnost tyto plavky využít na další plážové sporty, jako je například beachvolejbal, či paddleboarding.

Vykrojené plavky, či dokonce plavky tanga si oblečou opravdu jen velmi sebevědomí muži, možná proto, že je v nich na obdiv celé mužství. Ukáží i sebemenší nedokonalosti postavy, na sportování na pláži nejsou vhodné, spíše tak na opalování u bazénu.

volley-ball-1629527_640

Takovým kompromisem jsou přiléhavé plavky ve stejném střihu, jaké mají boxerky. Přeci jen tolik nepoukazují na „nádobíčko“ pod nimi schované, a dá se v nich beze studu dojít k plážovému baru. Velmi pohodlné jsou i na jízdu na tobogánu.

Při nákupu plavek věnujte pozornost materiálu, v kabince neodhadnete, jak vám budou plavky sedět, až se namočí, ale vždy kupte takové, které mají v pase šňůrku, díky které si je budete moci utáhnout a budete mít jistotu, že vám po skoku do bazénu nespadnou. Levné plavky se po pobytu ve slané vodě velmi rychle vytahají a vyblednou barvy, takže je budete moci po jednom létě vyhodit.

people-2593598_640

Plavky vybírejte i podle toho, co v nich hodláte dělat. Jiné jistě zvolíte na opalování, jiné na plážové sporty, koupání a surfování.  Pokud není vaše postava dokonalá, vynechte plavky s velkými vzory, dejte přednost tmavým a jednobarevným, popřípadě s jemnými svislými proužky. Pokud jste celý rok poctivě dřel v posilovně, můžete si dovolit plavky výraznějších barev, klidně i neonové ve stylu záchranářů.

man-897358_640

Na surfování a potápění oceníte i neoprenové obleky. Ty kromě výhody, že vás udrží v teple, dokáží také odrážet UV záření. Ale na běžné nošení a pobyt u vody jsou i neoprenové kraťasy spíše nepříjemné.

Při pobytu na pláži by ani muži neměli zapomínat na doplňky v podobě slunečních brýlí, či zajímavé pokrývky hlavy.