Tipy do šatníku nejen pro baculky

Tipy do šatníku nejen pro baculky


Štítky: , , , , , , , , , , ,

Sponzorované odkazy:Ani ženy „krev a mlíko“ se nemusí omezovat v oblékání. Stylové trendy a módní výkřiky přece nejsou určeny pouze pro hubeňourky! Proto si přečtěte našich pár tipů, se kterými bude jaro i přicházející léto nejen barevnější, ale budou se vám i lépe nosit vychytané kousky. Užijte si jaro, léto i celý rok i s kily navíc a zažijte obdivné pohledy, i když zrovna nemáte velikost 36. Jak na to?

Kytky? Jaro, vítej!

top

Letošní trend jsou jednoznačně květiny, ať už na blůzkách, šatech, kalhotách nebo mikinách. A to platí pro šatník každé ženy! U boubelek je potřeba myslet na to, že drobné kvítečky na vás budou vypadat trochu babičkovsky a usedle, a proto si raději pořiďte nějaký pěkný hadřík s výraznými a velkými květy. Pokud se můžete pochlubit bujným poprsím nebo jsou vaší slabinou silnější stehna, vyvarujte se nošení kapsiček. Minikapsičky na tričkách, kalhotách nebo sukních při větších proporcích nebudou vypadat hezky a navíc vás opticky rozšíří. Vždy sázejte na velké kapsy, které splynou s látkou. Stejné pravidlo s „pidi verzí“ kapes platí i u kabelek. Volte naopak velké tašky maxi kabelky a prostorné brašky. Rozhodně budete se psaníčkem v ruce vypadat zbytečně mohutně. Raději si pořiďte módní tašky pestrých barev a nevšedních potisků. Jarní a letní kolekce se neobejde bez námořnické klasiky, která je tvořena tóny modré, červené a bílé a bohužel do ní patří i vodorovné pruhy, o kterých je dobře známo, že rozšiřují. Ale ani pruhy nejsou tabu pro silnější postavy! Jen se držte osvědčeného pravidla, a to, aby byly pruhy širší. Tenké proužky se doporučují skutečně jen štíhlým ženám. I macatějším postavám bude slušet vrstvení. Stačí si pořídit kardigan, vytáhnout ze skříně oblíbené tílko nebo košili a nosit vše ve správném pořadí na sobě. Pravidla vrstvení nabízí spoustu možností a kombinování více druhů látek, vzorů i střihů – využijte toho!

 šatky

Pokud víte, že máte vyvinutý hrudník, ale potřebujete zamaskovat větší bříško a širší boky, nenoste kalhoty ani sukně se vzorem či ve výrazných barvách a raději se snažte upoutat pozornost svými přednostmi. Vždy si vyberte část těla, kterou chcete nechat na obdiv, čím ji zvýraznit a jak odpoutat pozornost od nedostatků.

Autor úvodního obrázku:  JessieDeexx

Autor obrázku v textu:  Wicker Paradise

Autor obrázku v textu:  goMainstream