Giorgio Armani – skromný miliardář

Giorgio Armani – skromný miliardář


Štítky: , , , , , ,

Sponzorované odkazy:V roce 1934 ve městě Piacenza v Itálii se narodil dnes proslulý návrhář Giorgio Armani. Jeho značku znají všichni a bohužel patří mezi nejčastěji kopírované a padělatelné zboží. Tento dnes již šedivý pán plný charisma a elegance nechtěl být vždy návrhářem. Původně se toužil stát doktorem nebo alespoň zdravotním bratrem. Naštěstí se dostal k práci aranžování výloh a v jeho hlavě se zrodila dokonalá myšlenka, která provází každou jeho kolekci.

Dohlíží na vše

GA moda

Sám velký návrhář světového formátu kontroluje nejen komunikaci své značky, ale rovněž se značně podílí na kampani, výběru fotografa, modelky a nechybí na žádném uvedení své kolekce na trh. Armaniho značka produkuje módní doplňky, oblečení, spodní prádlo, plavky, kosmetiku, vůně, ale i nábytek, šperky, brýle a mobilní telefony. Vybírat můžete i z Armaniho Fiori – květinových vazeb nebo se nnechte inspirovat Armaniho Casa interiéry, díky nimž vnesete do svého domova notnou dávku luxusu a šarmu. Jeho neotřelý design se prolíná do všech značek impéria Armani a je jasné, že tento bělovlasý elegán bude vždy uznáván jako legenda. Armani se soustředí především na elegancí ovátou módou, uvolněnými střihy, kvalitními materiály a dokonalým dílenským zpracováním. Dokáže experimentovat, splnit i náročnější přání svých zákazníků a vždy nechybí punc dokonalosti v podobě neotřelého modelu.

armani

Proč si tedy vybrat Armaniho a pořídit si, byť dražší, jeho módu do šatníku? Sází totiž na unikátnost osobnosti, nejedná se o velkovýrobu konfekcí, které nosí každý. Jeho móda je opravdovým synonymem luxusu. Navíc sám návrhář přiznává, že preferuje jednoduché linie, zemité barvy, černobílou barevnou nadčasovost a nestárnoucí temnou modř. Volí materiály, které jsou tak příjemné a lehké, že o nich mnohdy ani modelky neví. Snaží se vybírat z přírodních materiálů a dbá na pohodlí a 100 procentní komfort svých zákazníků. Jako jeden z mála prodává svou módu on-line, nebojí se novinek a jeho výrobky si můžete koupit přímo na jeho webu. Vždy se setkáte s kvalitou a to od samého balení, přes výrobek až po nošení. Nikdy vás neomrzí. Ano, takový je Armani, který dokáže zkombinovat luxus a pohodlí tak, že už ho nikdy nepřestanete nosit.

Autor úvodního obrázku: MIKI Yoshihito (´・ω・)

Autor obrázku v textu: …love Maegan

Autor obrázku v textu: br1dotcom