Buďte štíhlejší – jak oklamat okolí svým outfitem?

Buďte štíhlejší – jak oklamat okolí svým outfitem?


Štítky: , , , , , , ,

Sponzorované odkazy:Pomalu a jistě odhazujeme vrstvy oblečení a na obdiv vystupuje naše holá pokožka – ano milé dámy, jaro je tady a s ním i každoroční otázky, proč jsme více nesportovaly, méně nejedly a proč i letos jako každý rok musíme řešit kila navíc. Nezoufejte! Rafinované střihy a důvtipné triky vás alespoň opticky zeštíhlí a vy si budete moci dovolit i odvážnější modely! Stačí nakupovat a vybírat chytře!

Černá klasika – hit jara

 kaftan

Řadíte se do kategorie elegantních a přitom moderních žen, které dávají přednost klasice před divokými potisky či extravagantními kombinacemi? Pak je pro vás tím pravým ořechovým černá barva! Černá klasika zeštíhluje, maskuje nedostatky a navíc vypadá kouzelně. Abyste šla i vy jaru naproti, zapomeňte na celočerné oblečení, které vám sice ubere kila, ale přidá roky a punc usedlosti. Místo toho vsaďte na lehké svěží kombinace s něžnými barvami, přičemž efekt zůstane zachován. Černou módu skvěle osvěží i luxusnější a výraznější šperk, například masivní náhrdelník nebo dlouhý řetízek. Máte-li větší bříško, silnější boky nebo stehna, vyvarujte se obřím potiskům, které vás ještě více nafouknou. Obdivuhodné zázraky dovede i véčkový výstřih. Ten dokáže prodloužit krk, zúžit celý trup včetně ramen a ubrat tak pár centimetrů horní polovině těla. Vhodný je především pro ženy s velkými prsy. Na jaro unosíte třeba prodloužené topy s žebrováním pod prsy nebo jarní svetříky veselých barev. Pozor si dejte na oblé výstřihy, které vám akorát opticky uškodí. Obávat se nemusíte ani proužků. Správný střih a směr pruhů vás naopak zeštíhlí.

 zavinovací sukně

Velký fashion boom zažívají vršky s kanýrem. Jedná se o projmuté topy s volánky, díky nimž zamaskujete větší bříško, širší boky i pas. Mistři z předních dílen opět vytvořili jeden univerzální kousek, který oblečete ke sportovním džínám nebo pouzdrové sukýnce. Ovšem i tady pozor! Jestli vás trápí povislé paže, sáhněte raději po vršku s delším rukávem nebo si přes ramena přehoďte ozdobný šál. Skvělým pomocníkem na pár kilo navíc jsou i zavinovací modely, teď na jaře se báječně hodí šaty. Kromě toho můžete vyzkoušet i šaty s optickou hrou barev, kdy boky jsou opatřeny tmavším tónem – hned uberete pár centimetrů v pase, bříšku a vaše postava získá symetrický vzhled. A nezapomínejte na detaily – ty dokáží odvést pozornost o vypouklého bříška, silnějších nohou nebo většího zadečku. I baculky si jaro mohou užívat naplno!

Autor úvodního obrázku: Robert Bejil Productions

Autor obrázku v textu:  seelenlook

Autor obrázku v textu: jessjamesjake