Jak schovat větší bříško po Vánocích

Jak schovat větší bříško po Vánocích


Štítky:

Sponzorované odkazy:Pokud jste si během prosince a vánočních svátků dopřála více dobrot než je zdrávo, jistě se to projevilo na vaší postavě. Nedá se nic dělat a než nabraná kila zase opět shodíte, určitě vás bude zajímat jak na to, abyste své větší bříško zamaskovala pomocí oblečení.

Na významnější společenské události vám pomůže stahovací prádlo, ale na běžné nošení není ani praktické, pohodlné a nakonec ani zdravé.

Lepší bude pohrát si s vrstvením a optickým zeštíhlením vaší siluety. Nemusíte se bát, není to žádná vyšší dívčí, stačí se držet pár zásad a nikdo si vašeho „vánočního bříška“ ani nevšimne.

woman-4707542_1280

Většina žen se necítí dobře, pokud mají přiléhavé oblečení v oblasti bříška, pokud se nepyšní tzv. sixpackem. I čerstvé maminky se stydí za povolené bříško. Není třeba z toho dělat vědu. Důležité je vytvořit pomocí oblečení sexy siluetu. A to jde i s pár kilogramy navíc, když víte, jak na to.

Skvělým tipem jsou trošku delší tuniky, či oblečení v tzv. peplum střihu – pozor, musí vám bezvadně sedět. Nenoste příliš volné oblečení, abyste nevypadala jako ve stanu, to vám naopak přidá kilogramy navíc. Budou vám sedět šaty a topy, které jsou v oblasti pod prsy přepásané, a pozvolna se dolů rozšiřují. Áčkové šaty budou vašimi nejmilovanějšími společníky.

woman-2150881_1280

Bát se nemusíte ani zavinovacích tunik, triček a šatů, ty dokáží ubrat pěkných pár centimetrů přes bříško.

Některé ženy volí ve snaze schovat bříško tzv. oversized střihy, ale já bych byla velmi opatrná, protože například oversized kabát vám přidá na mohutnosti úplně všude – i v oblasti ramen a udělá z vás obří chodící čtverec. Takže všeho s mírou.

attractive-1869831_1280

Kamarádit se můžete ve vašem šatníku s asymetrickými halenkami a topy, které odvedou pozornost od plnějšího bříška. Velké výrazné náušnice a náhrdelníky vám poskytnou stejnou službu.

Nebojte se ani sukní a kalhot s vysokým pasem, opticky bříško schovají, když je doplníte delším blejzrem, či kardiganem, vaše silueta bude působit dokonale.