Přelom roku už je taky. Víte, co si obléci na Silvestra?


Štítky:

Sponzorované odkazy:Letošní rok nám všem dával pořádně psychicky zabrat, o to důležitější bude oslavit, že se konečně dočkáme lepších zítřků v novém roce 2024. Ať již vyrážíte na posezení s kamarády, či nákladnou oslavu, jistě vás zajímá, v jakém oblečení na oslavu posledního dne v roce máte vyrazit.

Silvestr je většinou spojován s třpytivým, okázalým a  výstředním oblečením. Určitě se však oblečte tak, abyste se celý večer cítili pohodlně a mohli se řádně odvázat. Protože kdy jindy, když ne na Silvestra? Oblečení by mělo být úměrné oslavě, jinak se oblečete na silvestrovský pobyt na horské chalupě, velká party v klubu v centru města bude vyžadovat také něco trochu jiného.

sylvester-1717987_640

Třpytek není na Silvestra nikdy dost

Třpytky, krajky, metalické, neonové oblečení se celý rok ve skříni přímo třese na to, abyste jej vytáhli právě na Silvestra. Necítíte-li se v takovém oblečení dobře, nevadí. I tak můžete na Silvestra zazářit. Nechte promluvit svůj osobitý styl, a je jedno, zda dáte přednost pohodlí, zvolíte neutrální tóny, či monochromatický look. Hlavně buďte sami sebou. Myslete také na to, že budete-li vyrážet ven na půlnoční ohňostroj, měli byste mít kvalitní bundu, případně kabát, nezapomeňte ani na šálu, čepici a rukavice, aby vám nebyla zima a netrávili jste první dny nového roku s nachlazením v posteli.

fireworks-3228846_640

Oblečení, v kterém budete trávit silvestrovský večer a noc, by mělo být pohodlné, prodyšné, dámy by se měly vyvarovat stahovacího spodního prádla, ze kterého se jim může během noci udělat nevolno. Pohodlné kousky vám zaručí, že vám bude dobře, i když vyrazíte na parket, či to přeženete s konzumací jednohubek – nebude vás nikde nic tlačit.

woman-6839021_1280

Maškarní?

Máte-li svou partu a silvestrovskou noc trávíte v maškarních kostýmech, snažte se vymyslet něco velmi originálního, ať své kamarády překvapíte. Letos vyšla celá řada nových filmů, co se takhle inspirovat u filmových hrdinů. Zejména vyrážíte-li na silvestrovskou oslavu, zvolte kostýmy, díky kterým bude všem jasné, že k sobě s partnerem patříte.

Přejeme Vám za celou redakci krásný nový rok!

new-year-8262463_640 (1)