V jakém outfitu zazářit na Silvestr

V jakém outfitu zazářit na Silvestr


Štítky: , , ,

Sponzorované odkazy: 

Každý z nás bude trávil Silvestrovskou noc jinak a podle toho je třeba se obléknout. Někteří odjedou na horskou chatu nebo budou doma, jiní zas stráví večer na večírku nebo divoké party. Pro každou příležitost se hodí něco jiného.

Ve vybraném outfitu se musíte cítit pohodlně, není nic horšího než si vzít vysoké jehly, na které nejste zvyklá a ve kterých ani neumíte chodit nebo příliš velký výstřih a krátkou sukni v níž se necítíte. Zas na druhou stranu, Silvestr a příchod nového roku se slaví jen jednou za rok, a to si žádá výjimečné oblečení. Tím chci říct, abyste svou jedinečnost a osobní styl neměnily, jen si daly mnohem více záležet na svém vzhledu.

Na party

Flitrový top

Flitrový top

Každý bude chtít zazářit a jak jinak nejlépe zazářit než s flitry. Vždy stačí jen jeden výrazný kousek, buď top, šaty, boty nebo kabelka. Zbylé kousky outfitu slaďte s flitry v decentních barvách. Jestliže vám blýskavé oblečení nepřirostlo k srdci, vybírejte z výrazných barev. Opět si oblečte jen jeden výrazný kousek a zbytek v neutrálních barvách. Výsledkem je střídmí a zároveň slavností vzhled.

Na večírek

Sametové šaty

Sametové šaty

Černá barva je nestárnoucí elegantní klasika. Oblečení v černé barvě se dá perfektně dozdobit výraznými doplňky v podobě nápadného líčení, účesu a třpytivých doplňků. Šaty nebo jednotlivý kousek outfitu získá více luxusního vzhledu, pokud bude ze sametu.  A nezapomeňte, že budete venku sledovat ohňostroj, tak ať vám není zima oblečte si kožíšek. Výborně doplní černé šaty, zahřeje a současně patří mezi největší trendy.

Na horách nebo doma

Pohodlný kardigan

Pohodlný kardigan

I když budete trávit Silvestr na horách u krbu nebo doma, nemusíte mít na sobě zrovna vytahané tepláky a svetr. Jsou i jiné outfity, které jsou pohodlné, ale vypadá mnohem lépe. Co třeba volný kardigan a bavlněné legíny nebo džínové legíny a lehce slavností top. K tomu nezapomeňte na líčení, účes a doplňky, i když jste jen ve dvou doma.

Autor: Karolína Arnoštová

Zdroj: https://shop.mango.com/cz