Šály, které opravdu zahřejí

Šály, které opravdu zahřejí


Štítky: , , ,

Sponzorované odkazy:Až přijde mráz a chumelenice, všichni oceníme vše cokoliv nás ohřeje. Jedním z nepostradatelných doplňků zimy jsou huňaté šály. Žádné tenké šátky, ale pořádné pletené šály, do kterých se můžeme zamotat, ochránit před zimou a k tomu ještě vypadat stylově.

Někteří lidé si bez šály ani nedovedou zimu představit, milují teplo a jsou rádi, když se můžou do něčeho zachumlat. Jiní zas vsázejí na styl a raději doplní svůj outfit velkým šátkem, který sice zahřeje, ale ne tolik jako velká pletená šála.

S šálou můžete vypadat pokaždé jinak, i když budete mít na sobě stejné oblečení, záleží jak jí uvážete nebo omotáte.

ležérně ovázaná

ležérně ovázaná

Pokud si šálu nedbale omotáte kolek krku získá váš outfit na ležérnosti.

Čím větší, tím lepší. S dlouhou a širokou šálou jdou dělat divy. Zahalí nejen krk, ale i ramena. Jeden cíp můžete nechat viset vpředu a druhý vzadu, ale oba v předu. Je to jen na vás.

jednobarevná šála

jednobarevná šála

Pruhované šály jsou klasika stejně tak jako jednobarevné. Nejsou tolik divoké a výrazné, ale přesto podtrhnou váš outfit.

tartanový vzor

tartanový vzor

Tartanový vzor na šále vdechne outfitu anglický původ a divoký leopardí ho posune z aristokratického prostředí do více vyzívaného.

Barevné variace objemných hřejivých šál dají vaší barvě pleti jiný nádech a tak budete vypadat pokaždé jinak.

Šála nemusí být jen pletené, ale může být i z plstěného materiálu, který rovněž perfektně zahřeje. V případě obrovského plstěného plédu budete mít pocit, jako byste se zahřívali v dece. Jednu část nechte vpředu a tu druhou přehoďte po francouzsku dozadu. Pod pléd si oblečte koženou bundu, která bude barevně korespondovat s barvou plédu.

A co potom kožešinové šály, to je stylový vrchol luxusu. Kabátu i bundě dodá šmrnc a k tomu ještě zahřeje. Barevné kožešina není tolik elegantní, ale o to více trendy. Navíc ještě dává světu najevo, že je určitě umělá.

Autor: Karolína Arnoštová

Zdroj: http://www.orsay.com/cs-cz/