Ve znamení jara

Ve znamení jara


Štítky: , , , , , , , , , , , , , ,

Sponzorované odkazy:Těšíte se, až se příroda probudí, rozkvete do nádherných barev a obklopí vás nezaměnitelnou vůní jara? V tom případě je na čase připravit svůj šatník na nejnovější módní trendy, které z vás udělají jarní bohyni. Letos se můžete těšit na velice zajímavé a originální trendy, které potěší nejen ženy milující kreativitu a extravaganci, ale i něžné krásky. Pojďte se seznámit se styly, které nechají váš šatník rozkvést.

Vůně dálek

 jaro2

Letošní jarní trendy budou plné barev a šťavnatých a svěžích stylů. Zapomeňte na nudu! Vůně dálek doputuje i k vám do skříně prostřednictvím líbivých a zcela nepřehlédnutelných kousků v orientálním stylu, který bude částečně propojen s uvolněným hippie stylem a etno prvky. Orient je plný energie, výrazných vzorů, třpytivých a nápaditých doplňků a především originálních detailů a charakteristických střihů a barev, které vás nenechají zapadnout. A co se bude nosit? Mezi nejvýraznější prvky letošního jarního šatníku budou patřit ponča a dlouhé přepásané svetry i několika pásky. Vše bude podtrženo šátky a pokrývkami hlavy výrazných barev a vzorů plně ladících s nadcházejícím trendem.

Do města, do práce, na večírek…

 pončo

Pokud se necítíte natolik uvolněná pro lehce extravagantní a rozhodně nápadný orientální styl, nemusíte zoufat. Jaro, stejně jako všechna ostatní období, bude mít více stylových linií udávajících směr. Vypadat skvěle budete v nesmrtelných košilových šatovkách či ležérním outfitu, jehož dominantní prvek bude tvořen elegantní kalhotovou sukní. Džínové bundy, které patří mezi stále se vracející módní trendy, budou i letos na jaře součástí městského stylu a nedbalé elegance. Jarní trendy 2015 nabízejí styly, mezi kterými si každá žena najde svůj vlastní. Nezbývá, než se vrhnout na probuzení a oživení šatníku krásnými kousky, které vás budou na jaře nejen provázet, ale i zdobit.

Autor úvodního obrázku: Monika Bagalova

Autor obrázku v textu:  mariehochhaus

Autor obrázku v textu:  Kika Tikka