Svetříkové období je tu! Přivítejte jaro v novém modelu

Svetříkové období je tu! Přivítejte jaro v novém modelu


Štítky: ,

Sponzorované odkazy:Jaro se nám blíží mílovými kroky a s nimi i sezóna, kdy budeme odkládat silné kabáty, vytáhneme ze skříně trenčkoty a blejzry a samozřejmě v tuto nejkrásnější sezónu také SVETRY, SVETŘÍKY A KARDIGANY.

young-woman-1567952_1280

Proč si svetry zamilovat?

Svetříky jsou skvělé pro období, kdy je ráno zima, ale odpoledne můžeme odložit kabátek a svetřík nás ochrání před pofukujícím větrem. Na jaro se hodí tenčí svetříky, které nejsou tak huňaté, jako ty, co nosíme v zimě. Roláky jsou jednoduché bez vzorů, těsně objímají tělo, klasické svetry jsou na jaře zdobené spíše děrováním, než složitými vyplétanými vzory. Jarní svetry nemusí být tak hřejivé a jsou skvělé na vrstvení.

fashion-5173146_1280

S knoflíky, anebo zipem? Výběr je na vás!

Osobně mám nejraději svetříky na knoflíky, které můžete zapnout, či nosit jen tak, dovolí vám rychle reagovat na změny počasí, které se na jaře mění opravdu jako mávnutím kouzelného proutku.

fashion-5173131_1280

Jaké střihy se letos nosí?

Letos je vám dána v podstatě volná ruka, co se týče střihu svetru, což je super. Svetrová bolerky, crop top střih, kulaté výstřihy, ale i ty do Véčka, cardigany, tenké rozepínací svetříky, kašmírové roláky, cokoliv vás napadne, je vhodné k jarnímu kouzlení s barvami a vaším osobním stylem.

Univerzální kousek ze šatníku

people-2589826_1280

Svetry se  hodí na jarní šaty, k sukním, kalhotům, i legínám. Umí působit ležérně i elegantně a to je důvod, proč je všechny ženy milují! Velmi často je dámy kombinují i s typicky jarním kouskem – prošívanou jarní vestou. Ani letos se nečeká změna, jen v tom, že jsou jarní vesty opravdu dlouhé, klidně až ke kotníkům. To je trend spíše pro mladší ročníky, ale na volný čas se hodí pro všechny – je to skvělé oblečení pro první jarní procházky do přírody.

Náš tip na závěr: U svetru je důležitá kvalita materiálu. Bývají velice choulostivé na zacházení během praní, a tak raději investujte do svetříku, který sice stojí více peněz, ale vydrží vám i několik sezón.