Módní trendy na jaro a léto 2024

Módní trendy na jaro a léto 2024


Štítky:

Sponzorované odkazy:Říká se, že kdo je připraven, nebývá překvapen. A proto je nyní nejvyšší čas na to, abyste si připravili své šatníky na nadcházející jarní a letní sezónu, přestože při pohledu z okna je to ještě na šálu a kabát.

Co se bude letos na jaře nosit?

Klíčovými módními trendy jsou průhledné látky, smyslnost, odhalená pokožka a jednoduše ženská smyslnost.

woman-2586277_1280

Ukažte pokožku!

K tomu vám pomůže krajka, nejrůznější průřezy, průstřihy, rozparky a strategicky odhalená ramena, asymetrické střihy.

Mini jsou maxitrendem!

Pozor, po dlouhé době jsou zase v kurzu minisukně, minišaty a minišortky. V podstatě vše, co bylo v módě v šedesátých letech, bude letos top trendem.

Ukažte prádlo

Krajkové a jinak zajímavé prádlo se nesmíte letos stydět ukázat. Blejzr s vykukující podprsenkou, krajkové body – nestyďte se a vyrazte takto do ulic.

model-6191825_1280

Vsaďte na kytičky

Pokud sledujete módní přehlídky, jistě vás také zaujalo to, jakým způsobem se vrací do módy květinové motivy. Balmain vytvořil doslova kolekci plnou růží. Abyste měla na růžích ustláno,

vsaďte na oblečení s aplikacemi růži. I bižuterie ve tvaru růží, kovové doplňky, náušnice s květinami, vše je povoleno.

people-2565966_1280

Monochromatická klasika

I letos neuděláte chybu, vyrazíte-li do ulic v monochromatickém looku.

Džíny se nikdy neomrzí

A letos tomu nebude jinak. Džíny, džínové kraťasy, džínové minisukně, džínové bundičky – budou hrát letos prim.

fashion-1623090_1280

Tichý luxus

Tichý luxus (quiet luxury), pojem ve světě módy, oceňuje sofistikovanost a eleganci decentním, minimalistickým způsobem. Jemně zahrnuje luxus a upřednostňuje rafinované, nadčasové kousky před okázalými předměty. Tento styl se zaměřuje na kvalitní materiály, dokonalé řemeslné zpracování a vytříbený design, přičemž upřednostňuje dokonalost a pozornost k detailům před logy nebo příliš výraznými prvky. I letos bude v popředí zájmu – stejně jako loni na podzim.

Inspirace dělníky z továren

Překvapivě bude v módě oblečení, které je inspirováno pracovním oblečením – takže se ispirujte montérkami, laclovými džínami, zástěrami a oblečením kovbojů. Flanelová košile k tomuto stylu nesmí chybět! Styl pracovního oblečení, který je synonymem pro „pracovní oblečení“, je na vrcholu trendů jaro/léto pro rok 2024. Čerpá inspiraci z oblečení, které se nosí v dílnách, továrnách, farmách a průmyslových odvětvích.

Jaké barvy se budou nosit?

Jaro a léto si žádají barvy. Víte jaké se budou letos nosit? My ano! Vsaďte na nebesky modrou, levandulovou, červenou, metalické barvy a v kombinaci s letošním miláčkem davů – bílou – budete za hvězdu!