Co si obléct na Valentýna? Romantika, nebo vášeň?

Co si obléct na Valentýna? Romantika, nebo vášeň?


Štítky:

Sponzorované odkazy:Nedávno jsme slavili příchod nového roku a už tu máme Valentýn. Čas neúprosně letí. Pokud přemýšlíte nad tím, co si obléci na svátek všech zamilovaných, čtete správný článek. Poradíme vám s výběrem oblečení, ať již chcete být na valentýnské večeři za romantickou princeznu, či sexy dračici.

dress-4184807_1280

Romantika

S Valentýnem jde ruku v ruce láska, něžnosti a samozřejmě romantika. Romantické a velice ženské šaty tak budou sázkou na jistotu, stejně jako krajka a volánky. Koktejlky v romantickém střihu budou vždy sázkou na jistotu, je jedno zda oblečete tzv. „malé černé“, anebo fialkovou, červenou, či růžovou verzi.

girl-3240649_1280

Sexy vamp

Pokud jste spíš zastánkyní vášnivého sexy styllu, nebojte se na Valentýna pořádně odvázat. Samozřejmostí by měly být boty na podpatku, sexy punčochy, podvazky a také krásné sexy šaty. Zkuste zvolit zajímavý asymetrický výstřih, průhledné materiály, vykukující spodní prádlo, anebo oblečte k elegantnímu saku korzet a kožené kalhoty. Fantazii se meze nekladou, a pokud je pro vás den lásky spojen i s intimnostmi a sexem, zvolte vyzývavé oblečení.

I svetry mohou být sexy

Pokud jste zimomřivá a chcete být na Valentýna v teple, pak vězte, že i svetry mohou být zatraceně sexy. Svetr se zajímavým výstřihem, prosvítající prádlo, anebo odhalené rameno, ze kterého svetr nedbale sklouzává. Spolu s obtáhlými džínami vytvoříte nedbalý look, který bude ale zatraceně sexy, nezapomeňte outfit doladit sexy kozačkami na podpatku.

shoes-4793753_1280

Když už jsme zmínili podpatky – nic tak dokonale neprodlouží nohy, jako právě boty na podpatku. Záleží samozřejmě na tom, kam se na Valentýna se svou drahou polovičkou budete na vydávat, ale podpatky jsou sexy, to vám potvrdí každý muž.

valley-1951176_1280

Outdoorové páry, které se na Valentýna budou vydávat do přírody, aby svátek zamilovaných oslavili o samotě, určitě ocení především funkční a pohodlné oblečení. Nezapomeňte si to však večer v posteli vynahradit pomocí nového sexy prádla a zapomeňte alespoň pro tentokrát na nudné bavlněné pyžamo.

people-2568359_1280