Co nosit v novém roce?

Co nosit v novém roce?


Štítky:

Sponzorované odkazy:



Letošní predikce podzimní a zimní sezóny se výjimečně u jednotlivých módních návrhářů značně rozcházela.  Díky tomu máme při výběru outfitů na zimu volnější ruku. Pokud vám Ježíšek nadělil hotovost na nákup nového oblečení, jistě přemýšlíte, po čem se začít v obchodech koukat.

Nejdůležitější bude kvalita zpracování, látky a také elegance a nadčasovost. Až poté by měla následovat otázka, zda se daný kousek v letošní sezóně nosí a je in.

young-woman-4898676_1280

Jaké oblečení přinést domů z obchodu?

Máte-li útlý pas, pak jistě zaplesáte radostí, opět jsou tu zpátky padesátá léta a vypasované modely. Nám ostatním musí stačit ostatní trendy v podobě kovbojských kabátů, plédů, řasení, plisé, širokých kalhot a tzv. tichý luxus. Jednotlivé směry probereme dopodrobna, abyste věděla, co si pořídit do vaší šatní skříně.

V tomto období se nabízí ještě varování. Probíhají výprodeje, to jistě všechny dámy vědí. Ale pozor, nízká cena neznamená, že se jedná o výhodnou koupi. Protože pokud si pořídíte za tisíc korun nekvalitní kabát v barvě, kterou stejně nebudete nosit, jen vám bude zabírat drahocenné místo ve skříni a časem se za takovou unáhlenou koupi budete  nenávidět.

 

winter-2190455_1280

Když už jsme zmínili kabáty, pojďme se na ně podívat blíže. Každá silueta si zaslouží kabát, který vyzdvihne její přednosti a skryje nedostatky. Letos jsou v zimě v módě kabáty, které jsou inspirovány kovboji, odborně se takové kabáty nazývají „cache-pousiére“. Někdo v nich vidí dlouhé kabáty z vojenských přehlídek, asi záleží na představivosti. Nicméně – po dlouhé době trendu crop zimních  bund, je dlouhý a hřejivý kabát, který ochrání vaše ledviny a udrží je v teple, příjemnou změnou.

Nedávno jsme na našem blogu zmiňovali trend tzv. TICHÝ LUXUS. Jedná se o nadčasové, elegantní, kvalitně ušité oblečen, které lze snadno kombinovat a budete-li se o něj řádně starat, vydrží vám ve vašem šatníku věky a vždy bude působit svěže a moderně.

hipsters-4209587_1280

Plisé – jedni jej milují a druzí nenávidí. Ať již patříte k jakékoliv skupině, pak vězte, že ani konec zimy a přelom jara se bez plisé neobejde. Drží se na žebříčku oblíbenosti podezřele dlouho. Přidává kilogramy navíc, pokud můžete, vyhněte se tomuto trendu obloukem.

beautiful-young-woman-635271_1280

Vosí pas je zase trendy

Nebudete to slyšet ráda, ale pas, který by vám mohla závidět i legendární Twiggy, je zase in. Pokud už nestíháte do posilovny, musíte se snažit alespoň opticky vytvořit siluetu dokonalého pasu. Nevíte-li si rady, jak se letos úzký pas prezentuje, koukněte se na nějaký pěkný film z padesátých let. Úzký pas,  peplum topy a blejzry, nebo nabírané sukně, které s vosím pasem vytvářejí mnohdy až extrémní kontrast – to je letos v zimě to pravé.