Už máte nové kalhoty na jaro?

Už máte nové kalhoty na jaro?


Štítky:

Sponzorované odkazy:Máte v plánu vyrazit do obchodu a koupit si nové kalhoty na jaro? Není problém. Ale určitě vás zajímá, co se bude letos na jaře nosit.

Letos je celá módní sezóna taková trochu zvláštní, ani světové módní domy, které obvykle udávají trendy, se neumí domluvit, co je opravdu TO pravé in. Už to bylo vidět na sezónu PODZIM/ZIMA, a i nyní na jaře se objevují protichůdné informace.
Například zatímco jedni tvrdí, že manšestr je po loňském roce out, jiní kromě manšestru do svých outfitů kombinují samet a jsou přesvědčeni, že manšestr se udrží ještě další sezónu. A my obyčejné smrtelnice se v tom módním chaosu máme vyznat!

denim-5138278_1280

Třpyt a kovový vzhled

Trend, na kterém se shodují téměř všichni, jsou metalické kalhoty, které rozhodně nesluší všem, ale minimálně celé jaro tu s námi ještě vydrží.

fashion-5138277_1280

U mládeže i letos budou v kurzu tzv. cargo kalhoty, díky volnosti, kterou poskytují, jsou téměř pohodlné, jako tepláky. Mě osobně se dospělé ženy v cargo kalhotách příliš nelíbí, pokud je chcete mermomocí nosit, doplňte je alespoň lodičkami, či nízkými kozačkami, ať alespoň trošku působíte žensky.

woman-8048101_1280

Důležité je pohodlí

Oblíbenost pohodlného oblečení z doby kovidu s námi neustále zůstává, a tak i letos uvidíte v ulicích na volný čas tepláky, baggy kalhoty, ale i harémky. Na vyřízení nákupů, první jarní procházky do přírody, jsou ideální volbou.

Jaké džíny se budou nosit?

Džíny neustále zůstanou u trendu vyšších pasů a širších střihů. Letos však zapomeňte na děravé a obnošený styl. Vraťte se ke staré dobré upjaté klasice.

woman-7575718_1280

Kůže

A nakonec – jako každé jaro se móda na chvíli vrátí ke koženým křivákům a koženým a koženkovým kalhotám. Noste je, dokud na ně nebude příliš horko. Oblečení na březen a duben – značka ideál.