Jak správně nosit kalhoty podle střihu

Jak správně nosit kalhoty podle střihu


Štítky: , , , ,

Sponzorované odkazy:Víte jak správně nosit kalhoty a jaké boty si k nim obout? Existují kalhoty z mnoha materiálů a v mnoha střizích. Některé z nich dokáží postavě lichotit a jiné zase ne. Krom toho, správné obutí k nim je zcela klíčové.

Vlněné kalhoty

Vlněné kalhoty

Vlněné kalhoty

Jedná se o kalhoty s širokými nohavicemi, ušité ze silné teplé látky. Střih je inspirován pánským šatníkem v 30. letech. Vysoký pas krásně prodlužuje nohy, a proto si k nim můžete obout mokasíny, ale i boty na podpatku. Výborně se k nim hodí kratší svetr, tak se zvýrazní pas a lépe prodlouží nohy.

Tříčtvrteční kalhoty

Tříčtvrteční kalhoty

Tříčtvrteční kalhoty

Vždycky jsem si myslela, že tříčtvrteční kalhoty mohou nosit jen vysoké ženy, protože zkracují nohy. Pokud si k nim však vezmete kotníčkové boty na podpatku, budete vyvedeny z omylu.

Délka ke kotníkům

Kalhoty nad kotníky

Kalhoty nad kotníky

Kalhoty jsou dokonalé pro všechny druhy postav, odhalují totiž nejštíhlejší část těla. A co k nim? Famózně k nim vypadá korzetový top nebo sako. Doporučují se jak k mokasínům, balerínkám nebo botám na podpatku, které lýtko a kotník ještě více zeštíhlí a celou siluetu opticky protáhnou.

Kalhoty do zvonu

Kalhoty do zvonu

Kalhoty do zvonu

Střih kalhot, které dokáží zeštíhlit nohy. V případě, že budete chtít nohy ještě protáhnout, vyberte si kalhoty se svislým proužkem. Celek můžete ještě doladit v botách s ostrou špičkou a jehlovým podpatkem.

Culottes

Culottes

Culottes

Jsou to volné kalhoty v délce pod kolena připomínající kalhotovou sukni. V zimě vypadají velmi dobře k vysokým kozačkám na podpatku a k silnému svetru s šálou, na jaře zkuste zkrácený top a sandály.

Maxi délka kalhot

Maxi délka kalhot

Maxi délka kalhot

Extra dlouhé, extra široké vlající kalhoty v délce až na zem se hodí pro vysoké ženy. Ideální kombinaci vytvoříte s košilí nebo hedvábnou halenkou. Pokud mají tyto kalhoty ještě zvýšený pas, můžete si do nich halenku zastrkat, neskutečně to prodlouží nohy. Jen pozor, aby nebylo namoknuto, okamžitě do sebe vcucnou vodu ze země.

Autor: Karolína Arnoštová

Zdroj: www.botovo.cz