Džínové legíny

Džínové legíny pro zvýraznění ženské krásy


Štítky: , , , , ,

Sponzorované odkazy:Máte klasický problém nás žen, že nemáte co na sebe? Přichází léto a vy nemáte žádné kalhoty? Tak to byste to měla napravit a pořídit si hit letošní sezóny – džínové legíny.

Skinny džíny, tedy zúžené a upnuté na tělo, se drží na výsluní módních hitů poměrně dlouho. Tyto upnuté modely samozřejmě sluší nejvíce štíhlým ženám, ale není ani problém, pokud si je vezme žena, která má ženské tvary. Jen musí správně doladit zbytek svého modelu například vhodnými botami na podpatku a nějakým zajímavým prodlouženým topem, který odláká pozornost od oblých tvarů.

Máte problém najít džíny přesně pro vás? Stává se vám, že vám nepadnou přes zadek a pokud už ano, tak vám zase nesedí přes boky nebo v pase? Potom byste mohli zvolit džínové legíny, nazývané také jeggings. Jsou velice pohodlní, svým designem napodobují džíny, ale materiálem jsou to legíny. Sednou na každou postavu a odpadá zde problém toho, že někde nesedí. Některé džínové legíny mají dokonce i zip a knoflíky, kapsy a vše potřebné k tomu, aby vypadaly přesně jako klasické džíny. Některé jsou pouze na gumu. Stejně jako u jiných riflí si můžete vybrat nejrůznější barevné provedení.

Světlé džínové legíny

Světlé džínové legíny, autor: Idhren

Jaké legíny vybrat?

Velkou výhodou džínových legín je kombinace s ostatními svršky. Pokud nejste úplně spokojená se svými nohami, pomohou vám džínové legíny zakrýt některé nedostatky. Pokud si vyberete tmavé, opticky vám zúží nohy. Můžete je také doladit se sukní, a pokud zrovna není krásné počasí, tak vás legíny na rozdíl od silonových punčocháčů zahřejí.

Pozor byste si měla dávat na to, že občas mohou džínové legíny působit, jako že jste si zapomněla doma kalhoty. Proto byste k nim vždy měla mít alespoň tuniku sahající na zadek a ne tričko do pasu. A jaké boty jsou vhodné k legínám? Legíny prodlužují nohy, takže pokud si k nim ještě vezmete boty na podpatku, vaše nohy budou vyvolávat dojem bohyně. Pozor ale na klasické lodičky, ty se k legínám nehodí. Hezky ale vypadají kotníčkové boty na podpatku, ale také balerínky.

Autor úvodního obrázku: luuux.com