Plážová tunika

Plážová tunika pro horké letní dny


Štítky: , , , , , ,

Sponzorované odkazy:Těšíte se na léto? Na to, až vyrazíte k moři a vydáte se procházkou po pláži? V tom případě vám nesmí chybět módní doplňky, kterými jsou plážové šaty, plážové tašky, žabky, plavky a plážové tuniky.

Doplňkem, bez kterého se samozřejmě u moře neobejdete, jsou plavky. O nich už bylo napsáno mnoho a věřím, že na ně nikdo při cestě k moři nezapomene. Na ně ale zaručeně budete potřebovat nějaký ten vrchní díl. Měl by být lehký, delší a příjemný na nošení. Velice v módě je plážová tunika. Tunika je jednou z možností, jak být každý den na pláži jiná. Můžete k ní zvolit jiné doplňky, jiný klobouk, šátek, žabky nebo plážovou tašku. Jiný den můžete plážovou tuniku vyměnit za pareo – velký šátek, který můžete uvázat mnoha způsoby. Plážová tunika je vhodná k nošení i na jiné příležitosti, pokud ji sladíte s kalhotami, můžete si tuniku vzít i na večer.

S tunikou můžete sladit pokrývku hlavy, ať je jakákoliv, která ale bude v létě nezbytně nutná. Na pláži využijete především módní slaměné klobouky, které jsou lehké a nepotí se vám v nich tolik hlava jako v látkovém klobouku. Nezapomínejte také na ochranu očí. Brýle jsou také ve slunečném počasí velmi důležité. Pečlivě si vybírejte! Sluneční brýle by neměly být jen krásným módním doplňkem. Abyste dosáhli maximální ochranu vašich očí, dívejte se po slunečních brýlích, které pohlcují minimálně 98% záření UVA a UVB.

Bílá plážová tunika

Bílá plážová tunika, autor obrázku: …love Maegan

Plážovou tuniku můžete krásně sladit s plážovou taškou. I když jdete na pláž se slunit a užívat si koupání v moři, s sebou potřebujete spousty věcí. Plážová taška je rozhodně nutná, pokud nechceme nosit všechny věci v rukách. Nezapomínejte také na to, že musí být dostatečně velká! Bude se vám do ní muset vejít minimálně opalovací krém, časopis či kniha, fotoaparát, peněženka a sluneční brýle.

Barevné letní tuniky

Barevné letní tuniky, autor obrázku: mbtrama

K plážové tunice můžete zvolit i nějaké vhodné šperky, ale dbejte na to, abyste si vybrali vhodný materiál. A jako poslední vám chybí ještě plážové boty. Nejlepší jsou samozřejmě lehké sandálky nebo žabky, bez kterých se neobejdete. Přes den je písek rozpálený natolik, že se na něm nedá stát bosou nohou.
Přejeme vám krásné léto u moře :-)

Autor úvodního obrázku – letní tunika se šálem: Plum Pretty Sugar