Plážová taška je nepostradatelným letním doplňkem. Co vše by měla obsahovat?

Plážová taška je nepostradatelným letním doplňkem. Co vše by měla obsahovat?


Štítky:

Sponzorované odkazy:Léto máme v plném proudu a určitě se chystáte na dovolenou k moři, či alespoň českému rybníku. Nepostradatelným pomocníkem na pláž je plážová taška. Je jedno, na  jak dlouho k vodě jedete, základní věci byste měli v plážové tašce mít vždy. Víte, které to jsou?

Zásadní bude, vybrat si správnou plážovou tašku – dostatečně velkou, s kapsičkami uvnitř pro drobné věci, s kvalitními uchy, které vás nebudou při přenášení řezat do rukou, protože do tašky budete dávat více věcí než jen sluneční brýle a opalovací krém. Máte-li citlivější rty, hodit se bude i pomáda na rty s ochranným UV faktorem.

beach-g681d5e2f5_640

Ten by v tašce na pláž rozhodně chybět neměl. Ochrana před slunečními paprsky zejména u moře je extrémně důležitá, nezapomeňte ani na výše zmíněné sluneční brýle. Pravděpodobně budete mít pokrývku hlavy na sobě už cestou na pláž. Pokud ne, nezapomeňte si zabalit kšiltovku, či slamák.

Na cestu na pláž si rozhodně neberte kecky, jinak z nich budete dostávat písek i několik týdnů po dovolené. Vhodnější budou žabky, které na pláži snadno sundáte. Kdyby vám je čirou náhodou na pláži někdo odcizil, neudělá vám to škodu, protože stojí pár korun.

beach-bag-g040f65968_640

Myslete na svou techniku a opatřete si na mobilní telefon voděodolný kryt. Chybu neuděláte, pokud si telefon na pláži vložíte do igelitového sáčku, aby se vám nedostal do reproduktorů písek.

V plážové tašce nesmí samozřejmě chybět dostatek nápojů pro celou rodinu. Volte takové flašky, ze kterých nekape voda, která by vám mohla poškodit mobil, či Bluetooth reproduktory. Ze stejného důvodu se vám bude hodit speciální vak na mokré plavky, či si s sebou vezměte alespoň igelitovou tašku, či sáček, ať nemáte tašku uvnitř mokrou.

beach-ge3ef27f21_640

Ručníky na pláž se budou hodit rychleschnoucí, nejlevněji je nakoupíte v obchodech s outdoorovým oblečením. Navíc mají další výhodu – nedrží se v nich písek, jako v klasických froté ručnících.

Hodit se bude i pikniková deka, či speciální plážová deka, které také rychle uschnou a navíc jsou mnohem skladnější, než běžné deky. Zvažte i nafukovací cestovní polštářek, ať vás nebolí za krkem až si budete číst na pláži svou oblíbenou knihu, která samozřejmě v plážové tašce musí mít také své místo.