Už máte svoje FLIP FLOPS?

Už máte svoje FLIP FLOPS?


Štítky: , , , ,

Sponzorované odkazy:Léto si žádá kromě zkrácených sukní a kalhot také odhalené nožky. Upravená manikúra, obroušené paty a krásné lýtka můžete ukazovat ideálně v otevřených a typicky letních botičkách. Které to jsou? Už jste slyšeli o flip flops? Jsou lehké, pohodlné, sbalíte je do tašky i kufru a vyrazit v nich můžete prakticky kamkoliv! Dopřejte svým nohám nejen styl, ale i nekonečný prostor a svobodu. Flip flops jsou ideální na pláž, do města, na párty i zaměstnání. Vyberte si ty nejlepší, se kterými se budete cítit dobře, vypadat skvěle a vaše nožky se budou tetelit blahem! A vůbec nemusí jít o předraženou investici. Jednoduché flip flops pořídíte od sto korun a navíc teď, v době letních výprodejů, výrazně levněji!

Nejen do horkých letních dnů

 flip flops1

Flip flops jsou vlastně klasické žabky, které máme všichni doma. Jsou to botičky praktické, jednoduché a sami to znáte, když si kupujete právě tento typ obuvi na jednu sezónu. Při správném výběru se ale můžete těšit nejen na pohodlí, ale také delší životnost vašich botiček. Na pláž vybírejte jiné flopsy, než do města, kde celý den chodíte po vyhřátém asfaltu či dlažebních kostkách. Na pláž jsou ideální volbou slaměné flip flopsy, které udrží vaše nohy v měkkém a prodyšném prostředí. Teď už záleží jen na vás, zda zvolíte klasiku v podobě jednobarevných kousků nebo zkusíte ethno styl, retro styl či přírodní ozdoby. Tyto botičky vám vydrží zřejmě jednu sezónu, ale pokud se zaměříte na dražší modely od vyhlášených značek, určitě vydrží mnohem déle. Někteří návrháři si dokonce hrají s flip flopsy tak, že jim přidělávají nenápadné podpatky a ozdobné prvky, které dělají z těchto jednoduchých žabek doslova módní záležitost.

 flip flops2

Do města už volte spíše gumové modely, které jsou odolné a dlouho vydrží. V nabídce jsou také kožené typy, které se cenově pohybují od 500 korun a výše. Prohlédněte si letošní žhavou nabídku a dopřejte svým nožkám luxus v podobě béžových, oranžových, barevných či jednobarevných modelech obuvi. Stylové zapínání, propracovaný design a nekonečné možnosti využití ke kalhotám, sukních a šatům vás budou bavit!

Autor úvodního obrázku:  Wicker Paradise

Autor obrázku v textu:  aussiegall

Autor obrázku v textu:  QuinnDombrowski