Letní kolekce od Beaty Rajské

Letní kolekce od Beaty Rajské


Štítky: , , , , , , ,

Sponzorované odkazy:Úspěšná módní návrhářka Beata Rajská podniká od roku 1997. O čtyři roky později založila vlastní společnost Beata Rajská – design.s.r.o. a proslavila se především modely pro ženy všech věkových kategorií. Už jste viděli, jaké stylové kousky připravila pro letošní letní kolekci? Na své si přijdou praktické ženy obdivující jednoduché čisté linie i milovnice detailů a propracovaných střihů.

Léto ve znamení hedvábí

 modely2014

Letní kolekci pojala Beata Rajská jako módu pro aktivní ženu. V kolekci se objevuje především žlutá, hnědá a oranžová barva. Výjimkou nejsou ani květy, zlatavé odstíny a metalické barvy a samozřejmě široký výběr použitých materiálů. Nosit tak můžete hedvábný buret, hedvábný šifon, organzu, ale i přírodní len či bavlnu v té nejzákladnější podobě a popelín. Letní kolekce 2014 přináší nejen stylové kabátky, separátní sukně, šaty a kalhoty, ale vybírat můžete i z jedinečných doplňků. V butiku Beaty Rajské najdete punčochy, šátky, bižuterii, zajímavý výběr klobouků a samozřejmě kabelek, které navrhuje Beata Rajská tak, aby vyhovovaly všem ženám. Za zmínku určitě stojí praktický vynález kabelky tzv. Messenger, který připravila Beata Rajská právě podle požadavků z cest, aby se do kabelky vešly všechny nezbytnosti každé ženy. Samozřejmě je kolekce plná také klasických kabelek, psaníček a velkých tašek.

 messenger

Beata Rajská byla v roce 2009 oceněna titulem LADY PRO a my můžeme být hrdí, že právě naše návrhářka úspěšně boduje v celosvětovém formátu. Navštivte i vy některý butik se značkovou módou a ochutnejte pocit nosit luxusní módu. Letošním hitem léta budou bezesporu Beatou navržené jednobarevné i vzorované kalhoty s různými abstraktními printy a nášivkami. Zažijte pocit jedinečnosti i vy se stylovou módou, kterou vynosíte po celý rok. V Praze 1 můžete navštívit třeba butik Beaty Rajské na ulici Dlouhá 3. Další informace o módě této úspěšné návrhářky najdete na webových stránkách www.beatarajska.com.

Autor úvodního obrázku: honeybelly

Autor obrázků: beatarajska.com