Dámská černá kožená taška přes rameno, autor: Idhren

Psychologie nošení kabelky


Štítky: , , ,

Sponzorované odkazy:Říká se, že způsob, jakým držíme nebo nosíme kabelku, hodně vypovídá o naší osobnosti, temperamentu a náladě v daný okamžik.

Crossbody kabelky

Crossbody kabelka

Crossbody kabelka

Crossbody kabelky

Nosíte rády crossbody kabelky? Určitě ano, protože do této praktické kabelky se vejde vše nezbytné, tedy hlavně mobil, peněženka a klíče. Všimly jste si někdy, že každý nosí crossbody kabelku jinak? Někdo vzadu, někdo na straně a někdo i vpředu. Jestliže si kabelku natočíte na přední část těla, cítíte se poněkud nesměle a zaujímáte tak obranný postoj.

Luxusní kabelky

Luxusní kabelka

Luxusní kabelka

Luxusní kabelky

Luxusní kabelku je třeba nosit tak, aby si jí všichni obdivovat. Když už jsme za ní daly tolik peněz, tak ať se jí taky každý všimne! Tak přeci jí nebudeme nosit v ruce u země, ale pěkně v ohnutém lokti a v té samé ruce nejlépe nejnovější verzi mobilu. Tímto způsobem držení kabelky upozorňujte na svoji životní úroveň a dáváte okolí najevo svoji nadřazenost.

Kabelka přes rameno

Kabelka přes rameno

Kabelka přes rameno

Kabelky přes rameno

Kabelka přes rameno je také celkem praktická věc. A stejně tak jako byly kabelky přes rameno velmi oblíbené v létě, tak ani v zimních trendech chybět nebudou. Pouze v chladnějším období se změní jejich barva a linie. Jestliže se vrátíme opět k psychologii kabelky, zjistíme, podle oblíbené délky popruhu opět něco o sobě. Dlouhý popruh naznačuje, že nemáte situaci příliš pod kontrolou a nejste dostatečně opatrní a krátký popruh je jeho pravý opak.

Dámská aktovka

Aktovka

Aktovka

Dámské aktovky

Dámská aktovka je typická pro ženy podnikatelky, které u sebe potřebují mít hodně věcí. Vezmou tašku nebo aktovku za uši a nesou ji v ruce. Tyto ženy tolik nezajímá vzhled a zdobení aktovky, preferují jednoduché linie, kvalitu a praktičnost.

Všechny tyto krásné kabelky naleznete na jednom místě, v internetovém obchodě kabea.cz, kde jsou přehledně řazeny do kategorií, podle značky nebo ceny. Nechybí zde ani další drobné doplňky jako jsou hodinky, pásky, peněženky nebo přívěsky na kabelky.

Autor: Karolína Arnoštová

Zdroj: kabea.cz