Nadčasová móda, kterou musíte mít!

Nadčasová móda, kterou musíte mít!


Štítky: , , ,

Sponzorované odkazy:Existují módní kousky, které obdivujeme v každou roční dobu, a vůbec nezáleží na tom, zda máme dvacet nebo padesát let. Díky těmto nádherám z dílem světoznámých módních značek můžeme uvažovat minimálně jako o výhodné investici, na druhou stranu si můžete být jisté, že nákupem těchto doplňků získá váš osobitý styl punc jedinečnosti!

Nejen drahá móda

prada

Touží po ní každá žena – kabelka z dílny Louise Vuittona! Ten nabízí kvalitní cestovní tašky, kabelky a zavazadla. A nemusí zůstat pouze u tradičních vzorů LV! Letos frčí odstíny zelené a potisky křiklavých barev. Bohužel, většina žen si může dovolit pouze levné napodobeniny z tržnice, které naprosto neodpovídají kvalitě Louis Vuitton. Chcete-li vsadit na osvědčenou kvalitu, pak se poohlédněte po výrobcích z kůže, které nabízí milánská značka Prada. Tato módní značka nabízí dokonalé botičky, se kterými budete královnou po každém obutí. Prada v sobě snoubí nadčasovou eleganci, která je typická pro sebevědomé a moderní ženy, jenž ocení funkční a nápaditý design. Mezi nepostradatelný fashion kousek patří i tričko či halenka s bohémskými proužky. Námořnická trička proslavil francouzský návrhář Jean Paul Gaultier. Tady platí, že i s obyčejným hadříkem uděláte spoustu parády! Proužky jsou nadčasové, pokud navíc zvolíte kvalitní materiály a správný střih, můžete se těšit na celoroční využití do práce, za zábavou i do školy. Proužky můžete nosit s širokými kalhotami, sukněmi nebo obyčejným jeansům.

 proužky

Pro každou příležitost je dobré ve skříni schovávat jedny černé malé koktejlky, které inspirují všechny ženy po celém světě. Právě díky filmu Snídaně u Tiffanyho nebo značce Chanel, všechny obdivujeme dokonalý střih jednoduchých koktejlek, který se dá nosit na stovku způsobů! Ke koktejlkám nezapomeňte na krk pořádný výrazný náhrdelník a náušnice, které nejlépe vyniknou v kombinaci s vyčesanými vlasy do úhledného drdolu.

Autor úvodního obrázku:  Diego F. Rios

Autor obrázku v textu:  foeock

Autor obrázku v textu:  Scheila GRO