Trendy pro jaro a léto 2015

Trendy pro jaro a léto 2015


Štítky: , , , , , , , , , ,

Sponzorované odkazy:Ačkoli teploměr ukazuje s bídou deset stupňů, už nyní můžete obléci některé chytré kousky z jarní či letní kolekce. Které styly budou letos velkým hitem a které si zaslouží vaši pozornost? Dejte zelenou svému šatníku s military módou nebo si užijte květinové potisky na svých nových šatech. Moderní bude i rock star nebo nestárnoucí 70. léta.

Vše začalo u Louise Vuittona

 potisk

Ten pojal loňskou sezonní kolekci jako uvolněnou moderní klasiku a dokázal tak proměnit 60. a 70. léta ve fenomén stylové trendy módy. A tato slavná a oblíbená značka ve svém fashion konání pokračuje a představuje nové sexy střihy i barevné kombinace lahodící oku. Nový army styl dává doslova zelenou ženskosti v podobě uniforem, maskáčů, brčálově zelených sukních a šatech a čepic. Vybavte se plnou polní a pořiďte si některý army kousek do své skříně a užijte si jaro v barvách zeleně. Jestliže dáváte přednost raději barevným potiskům a jaro chcete přivítat s otevřenou náručí, pak si pořiďte nejnovější podobu potisků s 3D efektem. Ten ale nenajdete pouze na šatech a sukních! Originální květinové kombinace si užijete na šortkách, kabelkách, vypasovaných sakách nebo třeba botách, batůžkách, mikinách a bižuterii s nezaměnitelným designem.

 retro

Módní rok 2015 se ponese také v duchu rock star, kdy budou přední návrháři představovat povedené kousky kombinující kůži, třpyt a metalické doplňky. Ke hvězdám můžete zamířit s novými zlatočernými botičkami, třpytivou kabelkou nebo psaníčkem s odlesky. Nebude chybět ani overalová móda s hlubokými výstřihy a vypasovaná saka. Uvolněný styl si užijete s jeansy s průstřihy nebo kabelky s třásněmi. Svůj sex apel nabudíte i rozvernými doplňky a rozcuchaným účesem pro dokonalý look! Do přírody vyrazte třeba ve stylu 70. let, které provází odstíny hnědé a kombinace semiše s výšivkami a výraznými doplňky. Svůj šatník tak můžete oživit třeba novými botičkami, retro kabelkou či nevšedním náhrdelníkem. Kombinujte také výšivky, barevné šperky, výrazné brýle a všechny odstíny hnědé až bílé. Jsou to dokonalé kombinace, ve kterých schováte nedostatky a vyzdvihnete své přednosti. Proto není divu, že se do kurzu dostávají rozevláté zvonové kalhoty a vyšívané košile či pola.

Autor úvodního obrázku:  Steven Santiago Photography

Autor obrázku v textu:  santamistura

Autor obrázku v textu:  ierdnall