Severské módní značky

Severské módní značky


Štítky: , , , , , ,

Sponzorované odkazy:Severská móda u nás stále ještě není moc známou oblastí. Samozřejmě všichni známe severské vzory s jeleny, vločkami a stromečky, které dodávají zimě její opravdový nádech, ale to je v podstatě vše. Dnes jsme pro vás připravili článek, ve kterém se vám pokusíme představit několik značek, které mají kořeny právě v severských zemích.

Kvalita, která uspěje i v drsných podmínkách

 norwear

Pokud narazíte na značku Norwear, můžete si být jisti, že jste narazili na plně funkční svetry, mikiny, bundy, rukavice a čepice pocházející z Norska a Islandu. Oblečení této značky je vhodné zejména pro sport a turistiku, protože je vyrobeno z třívrstvé speciální tkaniny a skvěle poslouží za příznivých, ale i velice nepříznivých a drsných podmínek. Materiál je nepromokavý, prodyšný a dobře udržuje teplo. Značka Icewear nabízí bundy a svetry z islandské vlny již od roku 1972 a je velmi úzce spjata se značkou Norwear. Značka Norlender v jehož logu najdete ledního medvěda je ryze norskou módou. Továrnu, která vyrábí úžasné vlněné svetry a doplňky, najdete v jedné malé horské vesničce. Tam se stále pracuje na moderních, pestrobarevných a zábavných svetrech, čepicích a rukavicích.

Vlněná pohádka

 norwear3

Brynje Of Norway patří mezi severské módní značky, jejichž produkty se mohou pochlubit tou nejvyšší kvalitou, kterou využívají sportovci, turisté, ale také profesionální hasiči, policisté a vojáci. Mladší severskou značkou je Viking Of Norway, která vyrábí svetry a doplňky z moderních materiálů a příze. Mezi hity patří spodní prádlo vyrobené z merino vlny a hedvábí, velký úspěch slaví také návody na pletení, které značka Viking Of Norway poskytuje. Nemusíte se bát, o své oblíbené severské vzory nepřijdete. Oblečení, zejména pak svetry všech výše uvedených značek tyto charakteristické vzory hrdě nesou. Už si stačí pouze vybrat!

Autor obrázků: norwear