Podprsenka 7 krát jinak

Podprsenka 7 krát jinak


Štítky: , , , , , ,

Sponzorované odkazy:80 procent – to je děsivé číslo, které ohrožuje české ženy. Celých 80 procent žen nosí špatnou podprsenku, neumí vybrat správný tvar, košíček a zbytečně tak ubližuje svým ňadrům. Kromě správného měření je důležitý také výběr materiálu a ramínek, které mnohdy ještě po sundání máme zařezané do ramen. Velká ňadra si zaslouží široká ramínka, jež udrží prsa „nahoře“. Jaké typy podprsenek jsou na trhu k dostání a ze kterých vybírat? Prohlédněte si náš jednoduchý manuál, kde jsou všechny dostupné typy podprsenek popsány.

Stručný přehled podle košíčků

 bra

Začněme těmi chytrými podprsenkami, které drží samy. Nemají ramínka, jejich držení se dá pojistit neviditelnými gelovými ramínky. Tento typ podprsenky ocení především ženy s malými prsy. Podprsenky mohou být barevné, ale většinou je seženete v praktické černé, bílé či tělové barvě, aby se staly skutečně vaší druhou kůží. Bezešvé podprsenky jsou zase vhodné pro všechny velikosti ňader, ale i pod přilehlé a upnuté oblečení, protože se nerýsují žádné švy nebo krajky. Velmi oblíbené jsou push-up podprsenky, které pomohou s gravitací a nadzvednou prsa i těm z vás, které touží po opticky větším hrudníku. Push-up podprsenky dokážou zvětšit i menší prsa až o dvě velikosti (tzv. double super push- up). Tyto podprsenky jsou mnohdy vybaveny odnímatelnými vycpávkami, takže se hodí pro velikosti košíčku až po E. Podprsenku, kterou proslavila francouzská herečka Brigitte Bardot, milují ženy s menším poprsím. Bardotka má našitá ramínka prakticky z boku košíčku, často bývají ramínka odepínatelná. Obvod podprsenky je opatřen gelovým páskem pro větší jistotu při nošení. Tzv. balkonový střih drží prsa zvednutá a pevná. Dalším typem je demi cup podprsenka, neboli podprsenka s půlkošíčky, která nabízí více látky než bardotka, ale méně než klasická podprsenka. Ramínka jsou velmi často našitá ze strany a hodí se především pro malá až střední ňadra. Demi cup bývá často součástí erotického prádla.

 bra2

Pro sportovní nadšenkyně jsou připraveny sportovní podprsenky v několika variantách. Mohou být rozepínatelné, neodepínatelné, s překříženými ramínky, s výztuží i bez kostic. Typ je vždy určen využitím pro různé sporty a stupněm podpory. I pro velká prsa jsou v nabídce tvarované podprsenky, které jsou vyloženy tenkou vrstvou molitanu nebo gelu, která pomáhá prsům držet tvar.

Autor úvodního obrázku:  The Lingerie Addict

Autor obrázku v textu:  angel with horns

Autor obrázku v textu:  Austin_photoguy50