Pandora – šperky, které dají vyniknout vaší osobnosti

Pandora – šperky, které dají vyniknout vaší osobnosti


Štítky: , , , , , , , , , , ,

Sponzorované odkazy:Pandora – to nejsou jen tak ledajaké šperky! Dávají prostor vašim představám o ideálním šperku, individualitě a také osobnosti, která se na výsledné podobě náramku, náhrdelníku, náušnic nebo prstenu nesmazatelně podepíše. Dánský lesk a třpyt, který vás bude zdobit, si totiž sami vytvoříte z jednotlivých komponent. Nezbývá, než se pustit do tvorby šperku, který bude naprosto přesně odpovídat vašim ideám a požadavkům.

Nekonečné kombinace

 pandora2

Návrh šperků vám zabere hodiny. Ptáte se proč? Důvodem je obrovské množství přívěsku, klipsů a jiných ozdobných prvků, díky kterým může vzniknout nekonečný počet kombinací. Jednotlivé části jsou velice elegantní a působí opravdu luxusně. Jsou zdobeny různě barevnými kamínky či krystaly a v kombinaci se stříbrem či zlatem, tak utváří nenapodobitelný design. Vybírat můžete například z kuliček, které jsou velice půvabně a jemně zdobeny, ale zároveň tak vytváří naprosto nepřehlédnutelné prvky. A to platí také pro vkusné hvězdičky, srdíčka, čísla, zvířátka a rozmanitě tematicky zaměřené přívěsky. Váš šperk může mít částí, kolik budete chtít. Pokud máte ráda jednoduchost, postačí vám třeba prvky tři, a pokud si raději užíváte bohatých detailů, můžete mít na šperku třeba prvků dvacet. V případě, že se vám vybírat nechce, můžete si jednoduše vybrat z již hotových, mistrně navržených šperků.

Cena versus kvalita

 pandora3

Ceny jednotlivých komponent a tedy i celková cena za šperk se značkou Pandora může být závratná. To záleží jen na vás. Nicméně je potřeba říci, že vysoká kvalita a originalita, která je se značkou Pandora spojena, je známa po celém světě. Vůbec se nemusíte obávat zklamání, které se občas po nákladnější koupi může objevit. Pandora vám nabízí možnost vytvořit si šperk z kvalitních, stylových a prostě neodolatelných komponent, které zajistí famózní výsledek.

Autor úvodního obrázku:  Matters_of_the_Heart

Autor obrázku v textu:  Medawar Jewelers

Autor obrázku v textu:  Manuela Hoffmann