Jaké náušnice k vašemu obličeji?

Jaké náušnice k vašemu obličeji?


Štítky: , , , , , ,

Sponzorované odkazy:Dámské náušnice, ať už pecičky, dlouhé visací ozdoby nebo nestárnoucí klasika, patří do šperkovnice každé ženy. Podle tvaru obličeje je ale vhodné zvolit tvar a velikost náušnic tak, aby vynikly a zároveň nechaly vystoupit vaše ženské rysy v obličeji. Každý obličej si zaslouží něco jiného a s naším jednoduchým manuálem se vám bude dobře nosit bižuterie, dražší kousky i vzácné kameny a kovy.

Oválný obličej? Oblé tvary do uší!

nausnice2

Jste-li majitelkou oválného obličeje, dokonale na vás vyniknou náušnice oblých tvarů. Efektně vypadají cvočky, slzy, ovály nebo třeba romantické spirálky. Do uší zkuste nasadit i drobné náušnice s perlami, zirkony či brilianty. Oválný obličej si může dovolit lehké experimenty, a proto se ani vy nebojte ozdobit vaše uši i delšími náušnicemi. Pozor ale! Nenoste kousky, které by délkou přesahovaly váš obličej, zbytečně byste ještě prodloužila svůj profil. Raději se držte osvědčené klasiky v podobě kulatých peciček. Neomezujte se v barvách či provedení, skvěle budou vypadat drahé kameny, retro modely i ruční práce s nápaditým provedením. Do uší si můžete nasadit třeba knoflíky, ovoce a ve šperkovnici by vám neměla chybět ani bižuterie s komponenty Swarovski. Ženy, které se mohou pochlubit trojúhelníkovým obličejem, mají obrovské štěstí, neboť díky „univerzálnímu“ tvaru obličeje mohou nosit prakticky všechny druhy náušnic! Dovolit si můžete kapky, kruhy, pyramidy, ovály i drobnější páry náušnic, které vyniknou především u žen s krátkým účesem. Neuchylujte se k nudným fádním kouskům, které jsou nevýrazné a příliš drobné či malé. Rozhodně se nebojte experimentovat a upozornit na svou jedinečnost!

nausnice3

Ani ženy s hranatým obličejem ne přijdou zkrátka. Díky tvrdším rysům se snažte zjemnit kontury obličeje a volte takové náušnice, které jsou bez hran. Skvěle upotřebíte například kruhy nebo oblé náušnice. Zapomeňte na náušnice s geometrickými tvary a mohutnější konstrukce, které by vám zbytečně přidávaly v obličeji objem. Užijte si léto s barevnými náušnicemi a neomezujte se pouze na jeden pár!

Autor úvodního obrázku: nan palmero

Autor obrázku v textu: IsolateMcqueen*;蜉蝣。

Autor obrázku v textu: Peter Kostov