Cestovatelská móda – co na sebe?

Cestovatelská móda – co na sebe?


Štítky: , , , , , , , , , , , ,

Sponzorované odkazy:Pokud jde o vaši dovolenou, pak patří cestování k příjemným záležitostem po celý rok. V případě, že necestujete pouze z vlastní iniciativy a týkají se vás také služební cesty, pak už nemusí být cestování natolik vynikající zábavou. Vy si ale vždy můžete zachovat pohodlí a styl, který se s typem cesty samozřejmě mění. Podívejte se na pár tipů, které vám ulehčí cestování a zajistí veškeré vaše požadavky na komfort.

Materiál je základ

pasažér

Jestli si oblečete slušivý kostýmek, pohodlné kalhoty a tričko nebo zcela sportovní outfit, je závislé na typu a cíli vaší cesty. Zřejmě nikdo by se neuchýlil ke společenské sebevraždě v podobě odrbaných jeansů na firemním jednání nebo naopak minisukně na horách. Co mají ale společného, jsou materiály! V autě, ve vlaku nebo třeba v letadle musíte nějakou dobu sedět a byla by škoda, abyste vypadaly hned potom, co vstanete, jako zmoklé slepice. Oblečení, které si berete na cesty, by mělo být vyrobeno z dobře savých, nekrčivých, prodyšných a zejména pohodlných materiálů. Pokud jezdíte na služební jednání, volte sukně a šaty, které se po dosednutí nevyhrnou až ke krku a nabízejí vám dostatek prostoru. Společenské oblečení ve sportovních nebo volnějších střizích zachovají potřebnou eleganci, ale zároveň vás ušetří stísněnosti. Ležérní styl je letos IN!

šatkyy

Omezovat vás při cestě mohou i zdánlivě nenápadné detaily. Pokud se chystáte na delší cestu, vyvarujte se zbytečným cvočkům nebo nášivkám a příliš vysokým lodičkám. V čem vyrazíte na dovolenou je jen vaší záležitostí, ale přece jen chystáte – li se do extrémních podmínek, nezapomeňte jim oblečení přizpůsobit. Sportovní oblečení poskytuje dostatek pohodlí a neomezuje v pohybu, jednotlivé materiály jsou pak určeny do rozmanitých podmínek. S vhodným oblečením si budete užívat jakoukoli cestu od prvního nasednutí! Leťte vstříc novým zážitkům v neobyčejném komfortu.

Autor úvodního obrázku: Clothes, Bags & Accessories

Autor obrázku v textu: blondinrikard

Autor obrázku v textu: …love Maegan