Jak vytvořit definici pasu bez pásu

Jak vytvořit definici pasu bez pásu


Štítky: , , , ,

Sponzorované odkazy:Díky zvýrazněnému pasu budete vypadat velmi žensky a sexy, a to bez ohledu na to, jaký outfit máte na sobě. Ačkoliv nošení pásku může být tím nejjednodušším řešením, jak zvýraznit pas, někdy v tomto spoutání můžeme cítit nepříjemně.

Vyberte si siluetu, která zvýrazní váš pas

Peplum šaty

Peplum šaty

Chcete se v šatech cítit žensky, vyvarujte se střihů, které budou skrývat vaše ženské křivky.

Vyberte si siluetu, která zvýrazňuje váš pas. Šaty se skládanou sukní od pasu, body con šaty a peplum šaty, to je jen malý výčet šatů lichotící siluetě postavy. Pokud je pro vás bodycon oblečení příliš těsné, vyzkoušejte šaty inspirované vodou. V přední části odhalují kolena na lýtka a postupně se vlní směrem dolů ke kotníkům.

Vysoký pas pro zeštíhlení a prodloužení postavy

Šortky se zvýšeným pasem

Šortky se zvýšeným pasem

Sukně nebo šortky s vysokým pasem neskutečně prodlouží nohy a dokonale zeštíhlí pas bez jakýchkoliv doplňků. Zastrkejte si elegantní top do pouzdrové sukně a k tomu si obujte boty s vysokými podpatky. Použitý top nemusí být přiléhavý, naopak mnohem lépe vypadají objemnější topy, které jsou zastrkané do sukně nebo šortek pouze v přední části a vzadu a po stranách je necháte volně, bez ztráty definice pasu.

Ukažte bříško v krátkém topu

Krátký top s midi sukní

Krátký top s midi sukní

Krátký top se dá využít jako elegantním tak i v ležérním stylu. Odvážní mohou zkusit midi sukni se zvýšením pasem a krátký top a stydlíni si pod krátký top mohou obléci přiléhavé tričko nebo se mohou zakrýt v rozepnutém delším kardiganu nebo parce. Dokonale vypadá i kostkovaná košile zavázaná za rukávy v pase. Jedná se o jednoduchý trip s nesmírně sofistikovaným efektem.

Vytvořte iluzi tenkého pasu s rozepnutým sakem, blejzrem nebo bombrem

Rozepnutá camo bunda

Rozepnutá camo bunda

Pokud nejste fanouškem odhalování přemíry kůže, využijte jednoduchou fintu, a to v podobě rozepnuté bundy. V místě odhalení se ukáže pouze úzký pruh horní části těla, který vytvoří iluzi tenčího pasu. Použít můžete také vertikálně pruhované sako, které dojem úzkého pasu zesílí.

S těmito několika zajímavými triky budete vypadat nejen štíhlejší, ale i mnohem více kreativní v módě.

Autor: Karolína Arnoštová

Zdroj: https://www.zara.com/cz/