Jak nosit trendy odhalená záda

Jak nosit trendy odhalená záda


Štítky: , , ,

Sponzorované odkazy:Nosit elegantní košili je snadné, s výjimkou případů, že se rozhodnete nosit je obráceně, tedy se zapínáním vzadu. Takto vypadá několik trendy topů, které evokují dojem, jako byste se je rozhodla nosit obráceně a ještě k tomu do poloviny rozepnuté. Je to určitě nekonvenční záležitost, která vzbudí pozornost ve vašem okolí.

Dejte svému casual stylu nečekaný šmrnc

 

Modrá košile

Modrá košile

Bílá nebo světle modrá košile vždy byla symbolem elegance, jež se dala bez námahy zkombinovat s černou sukní nebo černými kalhotami. Ona se dá ale také nosit s džíny během volného času o víkendu. Máte dvě možnosti, buď si zajdete do obchodu, koupit nový top nebo si na sebe oblečete obráceně některou oversize košili, kterou máte doma. K tomu si oblečte slim džíny nebo džínové šortky.

Zkuste přidat tričku s odhalenými zády šmrncovní nádech

Tričko s odhalenými zády

Tričko s odhalenými zády

Snažte se udržet svůj look uhlazený, obzvláště pokud si na sebe vezmete takovýto netradiční kousek, i když v případě trička s průstřihem na zádech to nebude až takový odvaz jako v košili s odhalenými zády. Vzhledem k tomu, že tričko je v podstatě všestranné a vy s ním můžete rozvíjet momentální kreativní náladu, tak ale tričko s odhalenými zády už jeden velmi výrazný detail má, proto se trochu kroťte se zdobením. K tričku s odhalenými zády se hodí jak kalhoty, tak i sukně nebo i kontrastní šaty.

Vychloubejte se se svými zády kreativně

Košile s proužky

Košile s proužky

Využijte teplého počasí, abyste se mohli odhalit a vystavit svá záda na obdiv. Košili si oblečte obráceně, nechte ji rozepnutou a oba cípy svažte ve spodní části zad na dva uzly, tak aby se nerozvázaly. Tentokrát zkuste košili proužkovanou, se světe růžovým nebo světle modrým proužkem.

Doplňky

Náhrdelník s peřím

Náhrdelník s peřím

Co se doplňků týče, doporučuji stupňovitý řetízkový náhrdelník, který si přehodíte dozadu, aby ozdobil krásně opálená odhalená záda. Náramky by mohly už působit kýčovitě, proto nechte zápěstí nahé. Maximálně si můžete už jen navléci pár jemných stříbrných prstýnků.

Autor: Karolína Arnoštová

Zdroj: https://www.zara.com/cz/