Styly oblékání

Styly oblékání


Štítky: , ,

Sponzorované odkazy:Máme několik stylů oblékání a každý z nich se hodí pro jinou příležitost. Také ne každý se v tom určitém stylu oblečení cítí dobře a určitě v něm nebude hodit každý den. Ale je dobré i tomto stylu vědět, protože může přijít událost, která takový styl vyžaduje.

Elegantní styl

Armani

Armani

Je to styl oblékání, ve které se objevují luxusní materiály, sofistikované detaily a rafinované vzory. Výborně se hodí k saku, skvěle se kombinuje s jednotlivými elegantními prvky a je nadčasový. Elegance je určena pro profese, které vyžadují kultivovaný vzhled.

Typické pro značku Armani nebo Escada

Klíčovými prvky jsou jemné detaily, 40. léta, kožešina

Ležérní styl

Diesel

Diesel

Jde o pohodlný styl ulice, pro který jakoby styl nebyl důležitý, ale je. Hodně se v něm objevují retro nebo vintage modely, džíny, tenisky, mikiny a kostkované košile. Sportovní vzhled nikdy nepůsobí vyumělkovaně, přesto je promyšlený. Vzhledem k tomu, že je neformální, hodí se pro mladé a volnočasové aktivity.

Typické pro značku Diesel

Klíčovými prvky jsou maskáčové a tartanové vzory, potisky, cvočky

Konzervativní styl

Burberry

Burberry

Styl, které je jednoduchý, nadčasový a odmítá novoty. Klasika s minimem detailů a vzorů vytváří elegantní dojem. V základu má přírodní materiály, tlumené barvy, jako modrou, černou, tmavě šedou nebo béžovou. Často však působí staromódně, ale pokud se zvolí vhodné doplňky, dokonale podtrhne image.

Typické pro značku Burberry nebo Hermes

Klíčovými prvky jsou halenky, pouzdrová nebo skládaná sukně, minimalistické

Avantgardní styl

Jean Paul Gaultier

Jean Paul Gaultier

Jakýkoliv módní výstřelek nebo trend je vítaný. Nevýhodou však je, že má jen krátké trvání, často je bláznivý a provokativní. V zásadě ignoruje obecná módní pravidla a pouze v umírněné formě je vhodný do práce. Moderní umění se vším novým a nevšedním k němu neodmyslitelně patří. Důležité je strhnout na sebe pozornost a šokovat.

Typické pro značku Dolce & Gabbana nebo Jean Paul Gaultier

Klíčovými prvky jsou grunge, lakované a metalické materiály, vysoké podpatky v nevšedním tvaru

Autor: Karolína Arnoštová

Zdroj: www.flickr.com