Využijte slevy na nové kolekce batohů i tenisek

Využijte slevy na nové kolekce batohů i tenisek


Sponzorované odkazy:Další školní rok se blíží a to je rozhodně důvod k nákupu školní výbavy. Nemusíte však v září usedat do lavic nebo přednáškových sálů, abyste si mohli koupit nové tenisky či batoh. Jistě pro ně vymyslíte spoustu jiných využití. Až si prohlédnete kousky z nových kolekcí, bude vám jasné, že si prostě musíte udělat radost.

Funstorm shop se zaměřuje na módu pro snowboarding, skateboarding i běžné nošení. Prodává oblečení, obuv a doplňky vlastní značky FUNSTORM, ale také mnoha dalších – pro příklad jmenujme třeba DC, ROXY, Quiksilver, Burton, Rip Curl, Skullcandy apod. A právě v tomto e-shopu můžete získat 20% slevu na nové kolekce, pokud se zaregistrujete. Registrace vás nic nestojí, nicméně kousky z nových kolekcí stojí za to!

Obujte tenisky

vans2

Tenisky jsou nesmrtelné, ať je vám deset nebo třicet, jste muž či žena. Podobně nesmrtelné jsou i boty Vans, nebo se to aspoň tak zdá. Značka loni oslavila padesáté narozeniny, a přestože vyrábí ty samé modely pořád dokola, jsou stále aktuální. Mění se totiž jejich potisk. V letošní kolekci narazíte na veselé motivy Snoopyho i něžné růžové botky. Ty jsou ostatně dokonalou ukázkou, jak Vans pružně reaguje na módní trendy. Jemná růžová je letos nezbytnou součástí šatníku, navíc ji lze perfektně kombinovat s šedou, černou i bílou.

Nasaďte batoh

batoh

K dispozici je také nová kolekce batohů. Batoh je kouskem, u nějž se nemusíte bát výraznějších vzorů, a přesně tohle mají nejspíš na mysli i sami výrobci. Naším favoritem je model SUNSET PACIFIC J BKPK KVJ8 od značky Roxy, který oživuje teď tolik populární retro design. Moc povedené jsou rovněž batohy DaKine. Mezi nimi si vybere snad každý a vzory jsou opět nepopsatelně krásné. Ty nejmenší mají objem 21 l, největší až 35 l. Do školy bude bohatě stačit jakýkoliv z nich, využít se dají ale i na sport. Značka DaKine se snaží, aby byly jejich batohy příjemné pro záda.