Lákavý výprodej bot na botovo.cz

Lákavý výprodej bot na botovo.cz


Štítky: , , , , ,

Sponzorované odkazy:I kdybychom měly deset botníků úplně plných, stejně bychom měly těch bot málo. A může nám to mít někdo za zlé? Vždyť to děláme nejen pro sebe, ale hlavně také pro všechny okolo, aby se měli na co dívat.

A protože koupě bot není mnohdy levná záležitost, mám pro vás tip. Velký výprodej nejrůznějších bot za skvělé ceny na www.botovo.cz. Zde si určitě vyberete podle svého vkusu a nějaké místo se pro nové botičky v botníku vždycky najde.

Sandály s peřím

Sandály s peřím

Sandály s peřím

Sandály v indiánském stylu se neustále drží na vrcholu módní špičky. Tato varianta navíc není nijak barevná a křiklavá, takže v nich nebudete výrazně provokovat. Jsou velmi pohodlné a dají se jednoduše kombinovat.

Neonové balerínky

Neonové baleríny

Neonové baleríny

Neonově růžové balerínky jsou opatřeny žlutou koženou vnitřní vložkou pro větší komfort i zajímavý vzhled. Jsou tak neskutečně sladké, že by jim mohla závidět i cukrové vata.

Gumové sandálky

Gumové sandály

Gumové sandály

Gumová žabky nebo sandálky vždy nejlépe využijete k vodě. Ale v těchto, které jsou doplněny ještě o střapce a zlaté lemování můžete obout třeba i do města.

Ovocné pantofle

Ovocné pantofle

Ovocné pantofle

Pohodlné ovocné pantofle zkrátka k létu neodmyslitelně patří. Pokud si k nim vezmete stejně šťavnaté plavky, budete k nakousnutí.

Polobotky

Polobotky

Polobotky

Šněrovací polobotky v oxfordským stylu se jistě budou hodit na první den návratu do školních lavic. Můžete zazářit, i když opět zaleze sluníčko a přepadne nás chladné počasí.

Platformové sandály

Hadí sandály

Hadí sandály

Sandály, ve kterých se budete cítit výjimečně, díky jejich sofistikovanému propracování. Získáte decentní vzhled se špetkou divoké hadí nespoutanosti a semišové jemnosti. Originální provedení sandálků na platformě vám navíc zvedne nosánek o pár centimetrů výš.

Party sandály

Růžovo-černé sandály

Růžovo-černé sandály

Králíčkovské sandály s rafinovanými detaily výborně doplní černé nebo růžové party šaty. Jsou tak rajcovní, že v nich zamotáte hlavu snad každému klukovi.

Stříbrné sandály

Stříbrné sandály

Stříbrné sandály

Na závěr jsem si nechala jednu libůstku. Opravdový skvost mezi všemi a za pár korun. Sandály s transparentním širokým podpatkem pro pohodlné nošení. No uznejte, taková maličkost a co dokáže.

Autor: Karolína Arnoštová

Zdroj: www.botovo.cz