Červená móda

Červená móda


Štítky: , , , , , , ,

Sponzorované odkazy:



Sytě červená až rudá barva, která doslova křičí do všech stran, je prostě povinná součást ženského šatníku. Již několik let se přední módní návrháři chlubí kolekcemi, které tuto barvu obsahují a drží tak její oblíbenost na vysoké úrovni. Stejně jako bílá nebo černá, i tato červená se stala nepřehlédnutelnou, ale povinnou barvou, která by se alespoň občas měla objevit na každé ženě. Nebojte se zazářit! Tato červená je prostě IN a vy v ní budete vypadat skvěle!

Energie v outfitu

šperk

Červená barva patří mezi barvy, které okamžitě zapůsobí na vaše smysly, pocity a náladu. Obecně pro červenu platí, že představuje aktivitu, silné city, statečnost, vášeň, optimismus a plný život. Ženy v barvě rudé nebo sytě až křiklavě červené pak působí extrovertně a rozhodně nenechají nikoho chladným. Nemusíte být extra odvážlivé a sebevědomé ženy a přesto budete působit na své okolí jako magnet. Troufnete si? Outfit v těchto barvách si opravdu může dovolit každá žena. Rozzáří váš celkový vzhled, působí až nadpozemsky žensky a dodá vám šmrnc. Jediná skupina lidí, která by se měla červené barvě vyhýbat, nejsou ani blondýny, ani brunety, ani zrzky, ale vznětliví a labilní lidé.

red1

Nepřehlédnutelná červená už sama o sobě pomůže vytvořit originální outfit. Velice dobře se kombinuje s bílou, černou, šedou anebo také námořnickou modří. Ale nic se nemá přehánět, a proto si dejte pozor, abyste nevypadaly jako toreadorova rudá muleta. Zvýraznit outfit můžete také vhodnými doplňky nebo líčením. Rudé rtěnky a laky na nehty skvěle doplní například model obsahující červené tričko nebo blejzr. Doplňky v podobě náušnic, korálů nebo náramků podtrhnou krásu šatů a rovněž také kalhot. Pusťte se do tvoření nových a svěžích outfitů s vášnivou červenou a zahoďte šedivost a unylost každodenního života alespoň na jeden den v týdnu!

Autor úvodního obrázku: fervent-adepte-de-la-mode

Autor obrázku v textu: PRECIOSA ORNELA

Autor obrázku v textu: mat’s eye