Je čas na Bloomerky!

Je čas na Bloomerky!


Štítky: , , , , , ,

Sponzorované odkazy:Bloomerky jsou názvem pro klasické spodní prádlo! Zapomeňte však na „bombarďáky“ vašich babiček! Toto prádlo zdobilo dámy už za dob viktoriánské Anglie a vy jste jejich charakteristickou podobu mohly zachytit v mnoha dobových filmech. Pořád ještě nevíte, jak si je máte znázornit? Pak si představte dámu v korzetu a zaměřte se na její kalhotky ve tvaru kraťásků, které mají vždy nabírané spodní lemy a zdobí je krajky nebo rozmanité volánky. Bloomerky v moderní podobě slaví velký návrat. Je čas si také jedny pořídit!

Rafinovaně sexy

bloomers2

Bloomerky můžete využít hned několika způsoby. Hodí se jako dárek nevěstám, skvěle poslouží na spaní, k lenošení a samozřejmě jako spodní prádlo. Když se rozhodnete doplnit šatník o tenhle módní kousek, můžete si být jisté, že s bloomerkami neukážete více než je třeba, ale zároveň pořádně navnadíte. Tyhle moderní kanýrkové „spoďáry“ jsou jednoduše rafinovaně sexy! K výrobě materiálů se většinou používá kvalitní a jemná bavlna, která zajišťuje komfort nošení. A jak vypadají základní bloomerky? V pase je umístěná guma, okraje nohavic jsou nabírané nebo lemované krajkami či jinými ozdobnými stuhami. Pokud se vám tato varianta zdá příliš strohá, můžete si pořídit pestřejší typy doplněné stužkami nebo krajkami či volány zdobící celou plochu zadečku.

kratasy

Ani co se týče barev, nemusíte zoufat. Jelikož se bloomerky stávají čím dál oblíbenějším kouskem oblečení, objevují se na trhu nejen ve specializovaných prodejnách, ale také v nabídkách šikovných fanynek, které je umí ušít přesně podle vašich požadavků a přání. Retro styly zažívají velké návraty a bloomerky jsou jedním z nich. Nenechte si ho ujít! Roztomilé kalhotky, které kopírují klasickou dobu moderním způsobem, jsou skvělou volbou pro dárek, ale i vlastní výbavu například v parných horkých měsících.

Autor úvodního obrázku: filminthefridge

Autor obrázku v textu: Britt Willis

Autor obrázku v textu: laurenwinterdotco