Psaníčka pro běžné nošení

Psaníčka pro běžné nošení


Štítky: , , , ,

Sponzorované odkazy:Psaníčka ve všech formátech byly vysoce módní záležitostí po celá desetiletí. Tyto malé taštičky přicházejí v různých stylech a je možné je nosit nejen na formální události, ale i k běžnému dennímu outfitu.

Nošení psaníčka přes den se zdá jako dobrý nápad, na pracovní schůzku nebo jen posezení u kávy. Je to praktické a těch pár věcí, co zrovna potřebujete, nemusíte nést v ruce anebo je strkat do kapes.

Je skvělé, že poslední dobou získávají stále větší oblibu. O psaníčkách pro běžné nošení se už nedá říct, že nejsou příliš praktická a že se do nich skoro nic nevejde, protože na rozdíl od těch večerních, jsou k dostání ve větším provedení.

Předkládám několik důvodu, proč se rozhodnout pro psaníčko během dne.

Vypadá moderně

Je to taková kabelka na nový způsob, něco nového a neotřelého. Dá se sehnat v mnoha stylech a velikostech a dodá okoukanému outfitu šmrnc.

Moderní psaníčko

Moderní psaníčko, foto: breezewavey

Minimalismus

Psaníčka pro denní nošení jsou o něco větší než ty večerní, mnohdy se do nich vejdou i A4-kové formáty. To je velmi praktické při pracovních schůzkách. Jejich minimalistické pojetí nenaruší elegantní vzhled.

Minimalismus

Minimalismus, foto: CS Gems

Pokud chcete vystoupit z davu

Ano, pokud chcete na sebe upozornit, musíte předvést něco nového a trendy.

Trendy psaníčko

Trendy psaníčko: Sarah Lemmon

V jednoduchosti je krása

Psaníčko pro běžné nošení by nemělo být přezdobené, i tak na sebe může upoutat pozornost. Na glitry a maličká psaníčka taky zapomeňte, ty se hodí spíše pro večerní příležitosti.

Jednobarevné psaníčko

Jednobarevné psaníčko: breezewavey

Variabilita

Psaníčka je možné nosit v ruce, pod paží nebo na řetízku přes rameno, což je velmi praktické, protože pak máte volné ruce.

Psaníčko s řetízkem

Psaníčko s řetízkem, foto: breezewavey

Méně věcí

Žádná kabelka není nafukovací a o psaníčko to platí zrovna tak. Zredukujte obsah kabelky a psaníčka jen na to nejnutnější, co skutečně během dne potřebujete.

Malé psaníčko

Malé psaníčko, foto: breezewavey

Stylovka

Je to neuvěřitelné, ale psaníčko se dá kombinovat s mnoha různými styly, od klasické elegance, až po sportovní styl.

Stylové psaníčko

Stylové psaníčko, foto: MALL.CZ Fashion

Flexibilita

Pokud si na šaty oblečete sako a k tomu si vezmete psaníčko, je to skvělá volba pro běžný pracovní den. Večer stačí sáčko sundat a z práce můžete vyrazit rovnou do víru velkoměsta.

Elegantní psaníčko

Elegantní psaníčko, foto: Tellaaaa

Autor: Karolína Arnoštová