Jak na to, aby okoukané oblečení nebylo nudné?

Jak na to, aby okoukané oblečení nebylo nudné?


Štítky:

Sponzorované odkazy:Zimní období, kabáty, bundy a čepice nám nedávají moc prostoru k tomu, abychom na posmutnělých ulicích zazářily. Nákupy máme omezeny, pokud si nechceme objednávat nové oblečení z internetu a tak vás jistě zajímá, čím oživit okoukané oblečení, které nosíme již celou sezónu.

Místo toho, abychom se před skříní každé ráno hroutily s tím, že nemáme co na sebe, raději přemýšlejme o tom, jaké doplňky nám pomohou udělat ze starého a nošeného oblečení neokoukaný outfit.

girl-1319116_640

Přidejte opasek

Někdy stačí pouze obyčejná věc – jako je například pásek, který vykouzlí hezčí siluetu, nudné pletené šaty rázem povýší na formální kousek a dokáže dodat oblečení i zajímavý akcent.

clothing-1668268_640

Vlasy

Vlasy jsou korunou krásy a tak není na škodu ani přidat ozdobu do vlasů, která přitáhne pozornost právě k nim. Letos jsme si neužily ani plesovou sezónu, tak klidně vytáhněte vlasové ozdoby, sponky a skřipce a vyzkoušejte nějaký zábavný účes. Nebojte se ozdobit svůj účes ani sametovou mašlí.

Kabelka

Kabelka umí udělat s vaším vzhledem doslova divy. Navíc má výhodu, že velikost padne do ruky všem ženám, takže se nemusíte bát si z internetového obchodu nějakou novou kabelku objednat. Nebojte se výrazných barev, které rozzáří většinou nudné barvy zimních kabátů a bund.

handbag-3635212_640

Zapínání

Nebojte se experimentovat se zapínáním zipů a knoflíků, noste košili dole nezapnutou, či dole svažte její cípy. Nezapomeňte, že i letos jsou v módě oversized velikosti a tak si klidně půjčte košili ze skříně svého přítele a přepásejte ji páskem, aby vynikl váš pas.

Náramky

Hit z osmdesátých let je zpět, takže vyndejte ze šuplíků zapomenuté náramky a noste je! Velké a hodně zdobené náušnice jim jistě rády budou dělat společnost.

bangle-2156210_640

Vynechte skinny jeansy

Ze dna vaší skříně vydolujte kalhoty s rovnými nohavicemi a skinny jeansy tam naopak schovejte. Jejich doba je už dávno pryč.

legs-459660_640

Punčocháče

Punčochy – vzorované, barevné, teplé, s puntíky. Pohrajte si s nimi a uvidíte, že díky hravým a zároveň sexy punčochám budou vaše šaty vypadat hned lépe.